Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü nedir? Soğutma büyüsü nasıl yapılır? Soğutma büyüsü kimlere yapılır? Eşimi ailesinden soğutma büyüsü nasıl yapılmaktadır? İşte soğutma büyüsü ile ilgili merak ettiğiniz bütün detaylar…

Soğutma büyüsü kişinin arasındaki muhabbeti bozmak için yapılan büyüler arasındadır. Bu büyünün etkisi ile evli olan çiftler nişanlı olan çiftler ya da sevgililer arkadaşlar dostlar bir birlerinden rahat bir şekilde ayrılabilirler. Ayrıca bu büyünün etkisi altında olunduğunu hisseden kişiler ise soğutma büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını da araştıra biliyor. Bu noktada gerek Soğutma büyüsü yaptırmak, gerekse soğutma büyüsü bozdurmak için alanında uzman bir hoca ya da medyuma gitmek gerekir.

Soğutma Büyüleri Kimlere Yapılır?

Soğutma büyüsü öncelikle aşk yaşayan evli kişilere, arkadaşlara, aileye, akrabalara yapılabilmektedir. Bu işlem hakkında detaylı bilgiye sahip olmayan kişiler alanında uzman hocalar veya medyumlardan destek alması gerekmektedir. Evli, nişanlı aileler arasına soğukluk girmektedir. Ayrıca bu büyünün etkisi ile kişilerin arası bozulurken büyünün etkisinin ortadan kalkması ile kişiler arasındaki sevgi, saygı, aşk duygusu tekrardan oluşur. Bu noktada işin ehli bir medyum ya da hocaya gidilip büyü yaptırılması gerekmektedir.

Ayrıca bu işlemi sağlanırken size belirtilen malzemelerin tam olarak götürülmesi gerekmektedir. Büyü bozma işlemi sırasında da sizden bir takım eşyalar istenir. Bu işlemler sağlandıktan sonra medyumlar veya hocalar tarafından büyü bozulur. Ayrıca herkes kendi yeteneğine ve ilgi alanına göre büyü işlemi yaptırmaktadır. Bu işlemi bozulurken dikkat edilmesi gerekiyor. Bu büyüler için hem Arapça ayetler hem de Türkçesi bulunmaktadır. Soğutma büyüsü, bozulurken soğutma büyüsünün yapıldığı kişiye yönelik birtakım etkili sözler söylenmektedir. Büyü bozma işlemi medyum hocalar tarafından yapılırken etkisini ertesi gün itibariyle gösterecektir.

Soğutma Büyüsünü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü nasıl bozulur? Sorusunun farklı cevapları yer almaktadır ve soğutma büyüsü bozulurken farklı işlem ve kategoriler uygulanır. Soğutma büyüsünün bozulmasını ilk olarak alanında uzman medyum ya da hocaya baş vurulurken ikinci olarak ise soğutma büyüsünü bozmak için kişiler dua edebilirler. Duaların edilmesi Allah katında kabul olmasına vesile kılar. Edilen dualar ile soğutma büyüsünden kurtulma imkanınız bulunuyorken bu alanda enerji terapistlerinden de destek alabilirsiniz.

Enerji terapistleri tarafından yollanmış olan enerjiler kolaylıkla kişinin soğutma büyüsünün etkisinden kurtulmasına ya da Soğutma büyüsü yapılmasına sebep olacaktır. Kişilerde bulunan enerji düşüklüğü depresyon halleri de bu büyülerin etkisinden dolayıdır. Kişiler bu büyünün etkisinde kalırlar ve sürekli yatmak isterler. Enerjileri düşüktür ve bu enerjiyi yükseltmek eski motivasyonlarını kazandırmak için enerji terapistleri tarafından büyü bozulabilir. Soğutma büyüsünün nasıl bozulduğunu bilmeyen kişiler alanında uzman medyum ya da hocaya giderek büyü bozma işlemini yaptırabilirsiniz.

Ayetel Kürsi ile Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Ayetel Kürsi duasının her türlü derde deva olduğu herkes tarafından bilinirken kişileri kazalardan belalardan koruduğu da bilinmektedir.  Aslında Ayetel Kürsi mucizevi bir duadır. Bu dualar sayesinde birçok insan hayatında yaşamış olduğu sıkıntılardan dertlerden belalardan kazalardan rahat bir şekilde kurtulabilmektedir. Üzerinde soğutma büyüsünün etkisinin olduğunu hisseden kişiler Ayetel Kürsi ile soğutma büyüsünden kendilerini koruyabilirler.

Ayrıca soğutma büyülerinin kullanılmasında en önemli yöntemlerden birisi de Ayetel Kürsi ile soğutma büyüsünden kurtulmadır. Kişiler Soğutma büyüsü üzerindeki etkilerinden kurtulmak için Ayetel Kürsi okurlar. Ayetel Kürsi okunan eve kötü enerjiler veya kötü kişiler musallat olamazlar. Ayrıca kişi soğutma büyüsünün yapılmasını da bu dua engellemektedir. Bu duanın sık sık okunduğu evlerde huzursuzluk kavga şiddet yerine mutluluk bulunmaktadır.

Eşimi Ailesinden Soğutmak İçin Soğutma Büyüsü

Yapılan soğutma büyüleri kişilerin arasındaki aile bağını kopartacaktır. Ayrıca bu büyü sadece evli olan kişiler tarafından değil nişanlı, sevgili olan kişiler tarafından da yapılmaktadır. Bu büyünün asıl amacı kişinin ailesi ile olan bağlantısını koparmaktır. Özellikle kişiler evlendikleri sürede ailelerinden uzaklaş almadıkları için veya aileye fazla bağlı oldukları için uzaklaştırma büyüsü yapılabilir.

Genellikle kadına ve erkeğe yapılan evli çiftler tarafından yapılan büyüler arasındadır. Kişiyi ailesinden Soğutma büyüsü ile kişi ailesinden uzaklaşır. Evine, çocuğuna, annesine, babasına ve eşine karşı farklı davranışlar sergileyebilir. Ayrıca ailesine çok bağlı olan ailesini çok seven kişilerde bile bu büyünün etkisi oldukça kuvvetlidir. Üzerinde soğutma büyüsünün olduğunu hisseden kişiler alanında uzman medyum ya da hocalardan destek alabilirler.

Hızlı Etki Eden Soğutma Büyüsü

Hızlı etki eden soğutma büyüleri, öncelikle bu işlemi uygulayacak kişinin bu konuda bilgi sahibi olması gerekiyor. Eğer bilgi sahibi değilseniz alanında uzman medyum ya da hocadan destek alması genellikle tavsiye edilmektedir. Bu büyü yapılırken kişi salih niyetli olmalı ve medyum ya da hoca tarafından istenilen malzemeyi eksiksiz olarak yanında bulundurmalıdır.

Büyünün yapılmasında farklı nedenler ve farklı çeşitlerde yer alırken karşıdaki kişi sizden vazgeçmiş veya başkası ile evleniyor ise onu bu evliliğinden soğutmak için de yapılabilmektedir. Öncelikle evli olup birbirinden ayrılamayan çiftlere yapılırken, sevgililer nişanlıların da birbirinden ayrılması için bu büyü yapılmaktadır. Bu kişinin ailesine de yapılabilir.

Anında etki eden Soğutma büyüleri  sayesinde kişi karşısındaki eşinden, annesinden, babasından, çocuğundan sevgilisinden, nişanlısından bir an evvel kurtulmak ister ve aradaki sevgi bağının bittiğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bu duaların veya büyülerin yapılmasında en önemli sebep insanların karşıdaki kişiler ile olan ilişkilerinde zorluk yaşamasıdır. Bu ilişkilerin sonlandırılması durumunda insanlar, ailelerinden, arkadaşlıklarından, komşuluklarından, sevgilisinden veya nişanlısından rahatça vazgeçebilir.

Bu büyünün etkisinin yaşanmaya başlandığı zaman kişi evinden,  eşinden, çocuklarından ayrılır ve içerisinde boşanma isteği oluşur. Aynı zamanda bu büyünün zararlı yanları da mevcuttur.  Bir kişi evli ve çocuklu ise çocuğundan bile rahat bir şekilde vazgeçerek büyünün etkisi altına girebiliyor.

Ayrıca Ayırma büyüsü yazımızı da incelemek için linki tıklaya bilirsiniz. Youtube kanalımı inceleye bilirsiniz.

Oyla post
“Soğutma Büyüsü” üzerine 11 yorum
 1. Selamünaleyküm uzun zamandır araştırmalardan sonra da birkaç yaptığım çalışmalardan sonra hayatımda birçok sıkıntıdan kurtulmaya çalışıyordum inanın öyle gergin öyle sıkıntılı zamanlar geçirdim ki bir çıkış yolu bile bulamadım belirttiğim gibi birkaç işlem yaptırdım. Küçük etkileri oldu ama istediğim beklediğim gibi olmadı son kez yaptırmak için tekrar araştırdim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Şeyda hocaya ulaştım bana ver deyip bilgiler dahilinde ona güvenerek soğutma işlemini yaptırmak istediğimi belirttim sağ olsun hocam 5 günlük bir sürede hazırladı ve gönderdi kullanmaya başladığım günden itibaren inanılmaz bir rahat hissetmeye başladım en çok hoşuma giden ve kendini hissettiren durum ise uykularım daha rahat olmaya başladı 25 gündür hocamın gönderdiği işlemi kullanmaktayım bu kadar ciddi bir şekilde birçok şeyden beni soyutlayacağını tahmin etmiyordum İnşallah önümüzdeki günlerde her şeyin daha iyi olabileceği düşüncesi ve inancı içerisindeyim Allah’ım şimdiden Hoca’dan razı olsun

  Cevapla
 2. Büyü yaptırmak istiyorsanız veya bilgi almak istiyorsanız büyü işlemi ve konusunda gerçekten harika sonuçlar almaya vesile olan şeyda hocamı şidedle tavsiye ediyorum. Kendisinin özel çalışmalrı var ve her durum konu için kullanabiliyor. Sizlere de kesinlikle tavsiye ediyorum ki fayda gördüm size de fayda sağlayabilir . Ben kendisine gideni soğutma büyüsü yaptırdım. bana sorun olan ve bana karşıu takıntısı olan bir adamı 6 günde benden bir şekilde uzaklaştırdı böyle hızlı çalışan ve işlemleri bu kadar kısa sürede başarı alan başka biri ile karşılaşmadım . resmen kişi beni görünce yol değiştiriyor.Allah sen den razı olsun hocam

  Cevapla
 3. ,
  Herkese Merhaba Nişanlım sürekli kendi isteklerinin olmasını istiyordu, benim düşünce ve isteklerime önem vermiyordu. Düşündüm ve buna bir çare aradım. Çünkü elimden geleni yapıyorum ama dolduruşamı geliyor anlayamadım.zaten istemeyerek nişanlandım.sevdiğim vardı vermediler.her neyse arkadaşım ile birlikte şeyda hoca ile iletişime geçip konuştuk. Yardım etmezseniz gerçekten iyi durumda değilim dedim sağolsun elimden geleni yapacağım allahın izniyle dedi ve yaptıda. nişanlımla aramızdaki bağın soğutma büyüsü ile kopmasını sağladı. ben Hocamdan beklediğim sonucu aldım, ve tanıdığım sıkıntısı olan herkese hocamı anlatıp söylüyorum. Buraya da yazmak istedim. inşallah görürsünüz yorumumu hocam.sizlerde görüşmek isterseniz 05461240817

  Cevapla
 4. selamün aleyküm cümleten.bunu okuyan kişiler dikkat edin ki dolancırı çok ama şeyda hocam başka allah razı olsun 2 yıldır benimle uğraşan o şahısı benden uzaklasştırdı.çareyi medyumlarda aradım bulamadım taki şeyda hocamla konuşana görüşene dek.ne kadar param da gitti engel yedim o dolandırıcılardan.çare şeyda hocamdaymış.iyi ki diyorum hocam allah razı olsun tekrar tekrar tesekkür ederim.sizlerde görüşmek isterdeniz 05461240817 numarasın şeyda hocanın.

  Cevapla
 5. merhaba arkadaşlar.bende buraya yorum yazmak istedim çünkü şeyda hocamla karşılaşmak ve gerçekten ilim sahibi bir kadın olması benim için bi şans.durumumu anlattım ve soğutma büyüsü yapabileceğini söyledi baya da konuştuk iyi de geldi bana nihayetinde dediği gibi de oldu sonuç aldık.allah kendisinden razı olsun yanıma bile yaklaşmıyor kişi.

  Cevapla
 6. karşı apartmandaki o genç.bu kadar mı takıntı haline getirilir bir insan ben takıntı diye düşünüyorum çünkü.evliyim yeni evliyim.gerçekten çok rahatsız ediyordu çekinip eşime de açamadım konuyu yeni evliyiz.şeyda hocam la konuştum ve soğutma büyüsü ile uzaklaştı gerçekten rahatım artık allah razı olsun hocam

  Cevapla
 7. genelde kadınlardan beklenir belki ama ben de bir erkek olarak resmen peşimde olan bir kişi için yaptırdım şeyda hocama soğutma büyüsünü.allah razo olsun bitti gitti ne çekmişim diyorum şimdi kafam rahat

  Cevapla
 8. selamün aleyküm eşim için yaptırmıştım şeyda hocama soğutma büyüsünü.tuttu ve hemen etkiledi.sağ ol hocam o kadar aldatmıştı ki beni bende bu yola başvurdum artık ne sevgim ne saygım vardı allah razı olosun ki beni bu sıkıntımdan kurtardın

  Cevapla
 9. benimde 8 aydır beni rahatsız eden bir sıkıntım vardı şeyda hocamın soğutma büyüsü ile uzaklaştı allah razı olsun hocam dan beni büyük bir yükten kurtardı

  Cevapla
 10. üst komşum için annemle böyle bir işe kalkıştık.adam dan hemen etsini gösteren soğutma büyüsü ile şeyda hocam sayesinde kurtuldum yüzüme bile bakmıyor.aylarca artık sinir oluyordum ama geçti bitti.sağ olun şeyda hocam

  Cevapla
 11. yakın akrabam olan kişinin ilgisi vardı bana ve bunu açık açık her yerde hersein içerinde bell, ediyordu yaşıda küçüktü benden ve artık çok rahatsız olmaya başladım.şeyda hocamla görüşüp destek aldım allah razı olsun yardımcı oldu soğutma büyüsü ile.ben şuan gerçekten rahatım akraba olmamıza rağmen önüme bile çıkmıyor bide yakınlarımız demez mi buna ne oldu böyle de yıldızı bıraktı diye.onlarda şaşkın.neyserki şeyda hocamıda tanımış oldum sağol hocam

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın