Sevgilime Soğutma Duası

Sevgilime Soğutma Duası

Sevgilime soğutma duası yapmak istiyorum diyenler için öncelikle soğutma duasının tanımını yapmak istiyoruz. Birini birinden, bir alışkanlıktan veya sevilen birinden uzaklaştırmak ve ayırmak için söylenir. Soğutma duaları duruma bağlı olarak çeşitli şekillerde gelir.

Sevgilime Soğutma Duası
Sevgilime Soğutma Duası

Sebebe bağlı olarak çeşitli şekillerde gelen soğutma dualarının amacı, gece hayatından soğutma duası, kendinden soğutma duası, kadından veya erkekten soğutma duası, cinsellikten soğutma duası,  kötü huylardan soğutma duası, işten soğutma duası, kişide alışkanlık haline gelen insan ve durumlardan soğutma duası kişiyi bu durumlardan soğutmak amacıyla yapılır.

Sevgilime Soğutma Duası Nedir?

Son zamanlarda yüksek talep gören Sevgilime soğutma duası, yetenekli medyumlar tarafından yaratılıyor. Kişiler dilerlerse bu duayı evde de yapabilirler. Ancak duanın etkili olabilmesi için uzman bir medyumun hazırlaması gerekir. Hazırlanan dua yerinde ve uygun zamanlarda okunduğunda etkilidir.

Bu dua genellikle kendi için söylense de bazen de insanları birbirinden ayırmak için de kullanılabilir. Kötü niyetle yapılan dualar günah sayılır. İnanca göre doğru okunmalıdır. Genellikle cuma namazından önce okunan bu dualar, cuma namazının sonunda abdest alındıktan sonra da okunabilmektedir.

Kadın namaz kılıyorsa, başını bir başörtüsü ile örtmeli ve abdest almalıdır. Yapan kişi erkek ise, bunu bir dua gibi hazırlamalı ve duasını temiz bir şekilde okumalıdır. Kısa bir süre içinde iyi yapılan dualar etkisini göstermeye başlar.

Sevgilime Soğutma Duaları Nasıl Yapılır?

Önem verdiğimiz kişilerin sahip olduğu bazı korkunç davranışlardan sıkılıyoruz ve onların durup bizimle daha fazla zaman geçirmelerini istiyoruz.

Sevgilime soğutma duası ele alındığı zaman bireyleri sağlıksız alışkanlıklardan uzak tuttuğu ve sakinleştirdiği söylenir. Sadece olumsuz alışkanlıklar söz konusu olduğunda değil; gece hayatı olduğunda, başka bir kadını veya erkeği tercih ettiğinde, kendi ailesini karısından üstün tuttuğunda yani sevdiğinizi kimden ve neyden ayırmak istiyorsanız bunu bir dua ile yapabilirsiniz.

Soğuması için dua etmek isteyenler bunu yapmaya teşvik edilir. Bu duaları yapabilmek için bir medyum üzerinden nasıl Soğutma Duası yapabilirim? Kisvesi altında çalışma yürütür ve değer verdiği kişiyi kötü davranışlarından uzak tutmak ister. Olumsuz olay ve durumlardan sadece dua ile kurtulmak gerçek bir nimettir.

Soğutma duaları elbette evde yapılabilecek dualar türündendir, fakat etkili olabilmeleri için kesinlikle bir medyum tarafından hazırlanmaları gerekir. Burada unutulmaması gereken önemli nokta medyumun işini iyi yapan düzgün bir insan olduğudur.

Adı açıklanmayan medyumun ismiyle internette iki hattı olan kişiler, dua ediyor gibi görünüp insanları dolandırıyor ve büyü ve dualara olan talebin her geçen gün artması nedeniyle haksız paralarını alıyorlar. Bu durumun çok sayıda mağduru ve çok sayıda şikayet var.

Sonuç olarak, eğer sevgilime soğutma duası veya seçiminize göre başka dualar etmek istiyorsanız, dikkatli bir medyum ve hoca seçmelisiniz. Güvenilir bir hoca bulduktan sonra, normal bir şekilde namaz kılarken yaptığınız gibi, durum için hazırladığınız duaları arkasında uygun şekilde okumanız ve dua etmeniz gerekecektir. Bir dua doğru okunduğunda çok etkili sonuçları olabilir.

Sevgilime Yaptırdığım Soğutma Duası Etkileri Nelerdir?

Özellikle evli kişiler arasında, kocalarının sadakatsizliğinin bir sonucu olarak yaygındır. Eşini aldatan erkekler, dua neticesinde aldattıkları kadından uzaklaşmış hissederler. Soğuma sonucu eşine veya sevgilisine geri döner.

Sevgilime soğutma duası, Bir çiftin evliliğini kurtarmak için sıklıkla tercih edilir. Serinletme duasına maruz kalan insanlar, karşılarındaki kişiye karşı ruhsal ve cinsel bir isteksizlik geliştirirler. Onunla olmak istemiyor ve onunla duygusal olarak hiçbir şey yaşamak istemiyor gibi hissettirirler.

Bir ilişkide baskın olan veya sevdiklerinin evli olduğunu sonradan öğrenen insanlar, onlardan bir an önce uzaklaşmak isterler. Bu durumda soğutma duası kullanmayı tercih etmektedir. Duanın tamamı düzgün bir şekilde okunduktan sonra biri diğerinden uzaklaşmaya başlar ve soğumaya başlar.

Buz kadar soğuk olan birey de kayıtsız davranmaya başlayacaktır. Bu duayı okuduktan sonra sonuçları sabırla beklemek çok önemlidir. Bir insanın etrafı onu rahatsız eden veya istemese bile konuşan insanlarla çevrili olduğu için bir sorun yaratmadan kaçabilmesini sağlamak için yapılır.

Kendinden soğutma adına okunacak duada da boşanma kararı da alınabilir. Kısa sürede alınan bir karar haline gelir. Bu duayı iyi niyetle okuyarak soğumak istediğiniz birinden hızlıca uzaklaşabilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar üzerinde aynı etkilere sahiptir.

Etkiler kişiden kişiye farklılık gösterse de en belirgin etki uzaklaşma yapmasıdır. Cinsel soğuma, özellikle evli çiftler arasında kısa sürede gerçekleşir. Özellikle çiftler bir arada durmak istemiyor. Yaptıkları her eylem birbirlerine batar hale gelir. Evli çiftlerin çocukları olsa bile evlilikler kurtarılmadığı görülmüştür. Boşanma kuşkusuz sürecin tamamlanmasından sonra gerçekleşecektir. Bu evliliğin kurtarılmasında çocuklar bile önemli bir rol oynamaz.

Youtube kanalımı incelemek için tıklayınız.

5/5 - (1 vote)
“Sevgilime Soğutma Duası” üzerine 4 yorum
 1. merhaba ben filiz.aile zoruyla dayatmasıyla bir görüşme içerine girdiğim kişi için yaptırdım işlemi ve soğutma işlemi o kadar etkili oldu ki Allah razı olsun şeyda hocamdan çok da ilgilydi ne anlatsam dinledi cevap verdi.ben bu şekilde kurtulabildim kendisine de tesekkürlerimi sunuyorum

  Cevapla
 2. yaklaşık 1 yıl önce bir mekan sahibi ile tanışıp sonunda gerçekten ona bu işlemi yaptıracağım aklıma bile gelmezdi ama oldu.kendisinden ayrılmak istediğimde bunun mümkün olmadığını fakat daha önce de evlilik de düşünmediğini söylediği için ayrılmak istemiştim zaten.velhasıl işlemi şeyda hocaya yaptırdım ve o şahıs kendisi ayrıldı benden iyiki de böyle bir işlem soğutma çalışmasını yaptırmışım iyikide şeyda hocaya güvenmişim tesekkür ederim şeyda hocam.

  Cevapla
 3. merhablar ismim nergis ilk başlarda çok güzel giden ilişkim zamanla zorbalığa dönüştü ve saplantı haline geldi.bunu farkettiğimde artık korkuda oluşmaya başladı bende.kendisini bu denli değiştiğini görmek beni gerçekten saplantı haline getirdiği görmek beni de çok yıprattı açıkcası.bu sebeple şeyda hocaya ulaştım ve soğutma işlemini yaptırdım.2 ay da ulaştı benden.yanıma bile uğramıyor artık Allah razı olsun şeyda hocadan beni kurtardı.

  Cevapla
 4. Soğutma büyüsünde Medyum şeyda hocanın eline toz konduracak birini daha tanimiyorum.O kadar çok medyumlara para kaptirmiş biri olarak söylüyorum ki kendisi son derce güvenilir bi̇r hocadir.O kadar büyük bir dertten kurtardi ki. Şeyda hoca ile çalişmak resmen hayatimin dönüm noktasiydı. harika birisiniz şeyda hanım eli̇ni̇ze emeğinize sağlik.

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın