Sevgi Duası

Sevgi Duası


Sevgi duası nedir? Denenmiş sevgi duaları nelerdir? Sevgi duası nasıl yapılmaktadır? Sevgi duası kaç günde tutar? Sevgi duası yapan, medyum ya da hocalar kimlerdir? Kimler sevgi duası yaptırır?

Sevgi duası öncelikle kişinin platonik olarak aşk duygusunu hissettiği kişinin kendisine aşık olması ya da kendisini sevmesi için yapmış olduğu dualar arasındadır.

Aynı zamanda bu dualar sadece platonik aşklar için değil evli çiftler için, nişanlı çiftler için, sevgili olan kişiler için de aradaki muhabbet bağını, sevgi bağını kuvvetlendirmek için yapılabilmektedir. Ayrıca bu duaların okunabilmesinde bazı ön hazırlıkların yapılması gerekiyor.

Aynı zamanda duanın kabul olması noktasında kişinin salih niyetle dua etmesi, yalnız Allah’tan istemesi kısa sürede kabul olmasını sağlar. Sevgi duası hem etkili hem de net bir şekilde tutan dualar arasındadır.

Sevdiğiniz insanla bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşama şansını elde ederken özellikle okumanız gereken duaları abdesti sakin bir kafayla ve yürekten okumamız önemlidir. Bu durum duadaki samimiyeti artıracağı gibi duanın kabul olma ihtimalini de artıracaktır. Ayrıca bu dualar okunurken belirli gün de belirli saatte belirli gecede ve belirli sayıda okunması gerekmektedir.

Sevgi Duası Nedir?

Sevgi duası karşınızdaki kişiyi size aşık etmek sizi sevmesini sağlamak için edilen dualardır. Bu duaların şartlarına ve özelliklerine uygun olarak yapılması karşıdaki kişinin sizi sevmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda bu dualar sizi terk edip giden eşinize, nişanlınıza, sevgilinize ve size geri dönmesi için de yapılan dualar arasındadır.

Sevgi duasının okunmasından sonra duanın etkisi çok kısa bir sürede kendini gösterir ve bu sayede insanlar sevmiş oldukları kişiye kavuşurlar. Sevgi duası okumadan önce sevgi duasının şartlarını yerine getirmek gerekmektedir.

Duanın istenilen sayıda istenilen zamanda okunması duanın daha çabuk kabul olmasına vesile olacaktır. Dualar edilirken sayılarına sürelerine dikkat edilmelidir. Bu konuda bilgi sahibi olmayan kişiler ise alanında uzman medyum mu ya da hocalardan destek alarak bu duaları edebilirler.

Sevgi Duası Kaç Günde Tutar?

Sevgi Duası
Sevgi Duası

Sevgi duası yapan insanların, sevgi duasının kaç günde tutacağını ne zaman etkisini göstereceğini merak ederler. Sevgi duası etkisini 24 saat ya da 3 saat gibi kısa bir sürede gösterebildiği gibi 21 gün, 30 gün, 40 gün de de etkisini gösterebilmektedir.

Burada önemli olan duayı destek almadan kendiniz ediyorsanız kurallarına uygun bir şekilde etmeniz veya kendiniz dua etmesini bilmiyorsanız alanında uzman medyum ya da hocadan destek almanız gerekmektedir.

Sevgi duasının okunması uygulanması için gereken şartlar bulunmaktadır. Öncelikle kişi abdestli olarak dua etmeli ve salih niyetli olmalıdır. Daha sonrasında sakin bir ortamda gerekli esmaların okunmasıyla dua etmeye başlayabilir. Ayrıca dua eden kişinin yalnız olması bu dualar edilirken haramdan uzak durulması bu duanın kabul olmasına da vesile olacaktır.

Sevgi Duaları Nasıl Yapılır?

Bu sorunun birden fazla cevabı bulunmaktadır. Dua okunurken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunuyor. Bu noktalara dikkat edildikten sonra dua ve doğadaki özel sözler 24 saat içerisinde etkisini gösterebileceği gibi 31 gün, 40 gün, 20 gün gibi sürelerde de etkisini gösterebilmektedir.

Sevgi duası okunurken öncelikle kişiler abdestli olmalı, sakin ortamda olmalı dua da sizden istenilen belirtilen gün saat duanın okunması önemlidir. Ayrıca bu konuda bilgisi olmayan kişiler genellikle alanında uzman medyum ya da hocalardan destek almaktadır.

Sevgi Duasını Yapan Medyum Hocalar

Sevgi Duası yapan medyum hocalar genellikle sevgi duası yaptırmak isteyen kişiler tarafından araştırılırken bu kişiler sevgi duası yapmak isteyen kişilere dikkat etmesi gereken unsurları dua edilirken neler yapılması gerektiği konusunda bilgi vermektedir.

Ayrıca Sevgi duası yaptırmak istediğiniz kişiyi dikkatli seçmeniz alanında uzman bir kişiden destek almanız bu noktada ilmine bilgisine güvendiğiniz kişilere gitmeniz sizin için faydalı olacaktır. Bu konuda güvenliğiniz medyum ya da hocaları kullanmanız sizin için faydalıyken bu durum sizin dolandırılma ihtimalinizi de en aza indirecektir.

Ayrıca işi bilmeyen, sadece para kazanmak için bu işi yapan kişilere gidilmemesi gerekmektedir. Tecrübesine güvendiğiniz kişilere gitmeniz tavsiye edilmektedir.

Etkili Sevgi Duası Yapılışı

Etkili sevgi duası yapılışında, öncelikle sevgi duaların etkileri oldukça güçlüdür. Bu duaların istenilen zamanda, istenilen sayıda, istenilen yerde yürekten bir şekilde edilmesi etkisini hemen gösterecektir. Sevgi duası okunmasından hemen bir gün sonra bile etkisini gösterebilmektedir.

Bu durumun meydana gelmesinde duaların usulüne uygun olarak okunması duaların etkili bir şekilde okunması duaların etkisinin bir ömür boyu süreceğinin göstergesidir. Bu dualar sayesinde karşınızdaki kişi size bir ömür boyu sever ve birbirinizden ayrılmazsınız.

Sevgi duası yaptıran kişiler bu konu hakkında genel olarak değerlendirme yapıyorlar. Öncelikle kişi sevgi duası yaptırmadan önce sevgi duası yapan kişilerden bilgi alıp dua etme işlemine o şekilde başlaya biliyorlar. Sevgi duası yapan medyum ya da hocalar sevgi duası yaptıran kişiler tarafından tavsiye edilmektedir. Sevgi duasının yürekten edilmesi durumunda istenilen sayıda, istenilen günde edilmesi duanın daha çabuk kabul olacağının ve daha makbul bir işlem olduğunun göstergesidir.

Kişiler sevgi duası yaptırmadan önce dikkat etmesi gereken en önemli nokta sevgi duası yapmayı bilip bilmemesidir. Sevgi duası yapmayı bilmeyen bir kişi işte bu noktada alanında uzman medyum ya da hocalardan destek alarak nasıl dua edebilirler bunun bilgisine ulaşırlar.

Bu bilgiye eriştikten sonra hocaların veya medyumların belirtmiş olduğu dualar özel tılsımlı sözler, kurallarına uygun bir şekilde edilmelidir. Ayrıca zaman belirtildi ise kesinlikle unutulmamalı ve zaman kuralına riayet ederek bu duanın edilmesi önemlidir.

Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz. Yada kanalım youtube den takip edebilir siniz.

Oyla post
“Sevgi Duası” üzerine 5 yorum
 1. selamün aleyküm arkadaslar.boşanma konuları ortalarda dolasırken karşılaştım şeyda hocam la gerçekten etkisini gördük eskiye göre daha iyi.zaten büyü falan beni biraz ürküten şeyler ama sevgi duası çok iyi geldi çok ilgilendi şeyda hocam allah razı olsun iletişimi konuşması gayet iyi eşimi bu kadar severken ayrılmamak beni nasıl mutlu ediyor anlatamam.sizlerde varsa sıkıntınız derdiniz bi konuşun derim kendisiyle.iyi geliyor insana.05461240817

  Cevapla
 2. nişanlım bey le aramızda ki saygi sevgi bozuklukları için şeyda hocama ulaştım sevgi duası işlemini yaptı kısa sürede etkisini gördük şükür yoksa bu evlilik olamayabilirdi içimi huzursuzluk kaplamıştı.sonucumuz olumlu olunca yazmak istedim allah razı olsun şeyda hocam yorurumumu görürsünüz inşaallah.sizlerde iletiişim kurmak isterseniz eğer numarasını da bırakayım 05461240817

  Cevapla
 3. merhaba 39 yaşında bir kadınım 5 bin gitmiştir işlemler için ama hiçbir sonuç almadım ta ki şeyda hocamla karşılaşana kadar emeğine sağlık sevgi duası ile işlemimiz oldu allah razı olsun konuşmak görüşmek isterseniz numarası 05461240817

  Cevapla
 4. ismim lale 25 yaşımdayım.sevgilim için şeyda hoca ile görüştüm sevgi duasını uygun görüp basladık sonuç aldık tesekkür ederim şeyda hocam allah razı olsun

  Cevapla
 5. merhaba arkadaşlar sizlerde görün diye paylaşıyorum çünkü çok fazla medyum var güvenmek zor benim başıma çok geldi çok param gitti nelerden nelerden bahsettiler mevzu hiç öyle değilmiş.sevgi duası işlemi ile şeyda hocam yardımcı oldu allah razı olsun şeyda hocamdan numarasını da bırakıyorum 05461240817

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın