Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü

Sevgi büyüsü nedir? Sevgi büyüsünü kimler yaptırır? Sevgi büyüsü nasıl yapılmaktadır? Sevgi büyüsü kaç günde tutmaktadır? Sevgi büyüsü yapan kişiler kimlerdir? Kimler sevgi büyüsü yaptırabilir? Sevgi büyüsünün etkileri nelerdir? İşte sevgi büyüsü ile ilgili merak edilen bütün detaylar…

Sevgi büyüsü öncelikle kişinin platonik olarak aşk duygusu hissettiği kişinin kendisine aşık etmek için yapmış olduğu büyüler arasındadır. Aynı zamanda bu büyüler sadece platonik olarak aşk yaşayan kişi için değil evlenmiş, nişanlı, sevgilisi olan kişiler için de yapılabilmektedir.

Bu büyü sayesinde kişilerin arasındaki sevgi, saygı, muhabbet bağı güçlenmektedir. Ayrıca bu büyülerin yapılabilmesi için bazı hazırlıklar da bulunmaktadır.

Aynı zamanda büyünün tutması veya büyüğünün gerçekleşmesi noktasında kişinin salih niyet olması bir art niyet göz etmemesi gerekiyor. Ayrıca bu büyüler yapılırken kişi gerekli bilgiye sahip değilse alanında uzman medyum ya da hocadan  destek alabilir.

Büyünün sayesinde sevdiğiniz insanla bir ömür boyu mutlu yaşama fırsatını elde ederken bu büyü sırasında özellikle yapmanız gereken medyum ya da hocalar tarafından sizden istenen eşyalar veya maddeler olabiliyor. Bu büyü yapılırken kişinin arasındaki samimiyet artmaktadır. Ayrıca bu işlem yapılırken kesinlikle hata yapılmaması gerekmektedir. Bu büyüler için belirlenen belli gün belli saat belirli işlemlerde bulunuyor.

Sevgi Büyüsü Nedir?

Sevgi büyüsü karşınızdaki kişiye size aşık olması sizi sevmesi için yapılan işlemler arasındadır. Ayrıca bu işlemlerin birtakım özellikleri koşulları da bulunuyor. Bu büyü gerçekleştikten sonra tutması durumunda karşınızdaki kişi size aşık olacak, size karşı sevgi saygı ve muhabbet bağı gelişecektir. Aşk büyüleri sevgi büyüleri sizi terk edip giden eşiniz, nişanınız veya sevgilinizin de geri dönmesi için de yapılabilir. Sevgi büyüsü yapılmasında etkili bir süre bulunmaktadır.

Bu süreden sonra büyü kendini gösterir. Bu sayede sevip karşılık bulamadığınız kişilere kavuşmuş olursunuz. Sevgi büyüsü yapılmadan önce büyünün gerekli şartları öğrenilmeli ve işlemler buna göre sağlanmalıdır.  Büyü de istenilen sayıda, istenilen zamanda yapılması gereken işlemler bulunuyor bunlara uyulması gerekmektedir.

Sevgi büyüsü yapılırken dikkatli olunmalıdır. Tesiri çok etkili olduğu için geri dönüşü olmayan bir yola sürükleyebilir. Ayrıca bu konuda bilgi sahibi olan kişilerden destek alınması daha faydalı olacaktır.

Sevgi Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Sevgi büyüsü insanların platonik olarak aşk yaşadığı kişilerin onlara aşık olması için yapılan büyüler arasındayken büyünün yapılmasının birden fazla sebebi de bulunmaktadır. Bu büyülerin etkisi 3 saatte kendini gösterebileceği gibi 24 saat, 21 gün, 30 gün 40 gün de kendisini gösterebilmektedir. Burada önemli olan bu büyünün hatasız bir şekilde kurallarına uygun olarak yapılmasıdır.

Ayrıca büyünün yapılması ile ilgili detaylı bir bilgiye sahip değilseniz alanında uzman medyum ya da hocadan destek almanız doğru bir davranış olacaktır. Sevgi büyüsü uygulanmasında gereken şartlar bulunmaktadır. Öncelikle bu şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Daha sonra büyü yaptırmak için başvurduğumuz kişiye giderek yapmanız gereken işlemler hakkında bilgi alabilir ve size yapmış olduğu yönlendirme doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

Sevgi Büyüleri Nasıl Yapılmaktadır?

Sevgi büyüsü yapılmasında birden fazla işlem bulunmaktadır.  Öncelikle büyüler dua yolu ile yapılabiliyorken farklı işlemlerle de yapılabilmektedir. Bu noktada dikkat edilmesi gerekenler duadaki özel sözlerin özel işlemlerin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesidir.

Dualar veya büyüler yapıldığı zaman 3 saatte etkisini gösteren büyünün  olduğu gibi 40 güne kadar etkisini gösterebilen büyülerde bulunmaktadır. Sevgi büyüsü yapılırken öncelikle kişiler sakin bir ortamda olmalı ve sizden tam olarak istenilen işlemler sağlanmalıdır. Ayrıca bu konuda bilgisi olan kişilere danışmanız onlardan destek almanız da önemlidir.

Sevgi Büyüsünü Kimler Yapar?

Sevgi Büyüsü
Sevgi Büyüsü

Sevgi büyüsünü alanında uzman medyum ya da hocalar yapmaktadırlar. Ayrıca kendisine veya karşısındaki kişiye sevgi büyüsü yaptırmak isteyen kişiler sevgi büyüsünü kimlerin yaptığını merak edip dikkatli bir şekilde araştırıyorlar. Kişinin Sevgi büyüsü yaptırmak istemesi durumunda dikkat etmesi gereken önemli konular bulunmaktadır.

Öncelikle bu konuda daha önce işlem sağlamış başarı elde etmiş medyum ya da hocalar tercih edilebilir. Aynı zamanda kişi dolandırılma ihtimaline karşı güvenilir ve tavsiye edilen bir kişiye başvurması daha faydalı olacaktır. Bu işi sadece para kazanmak için yapan kişilere gidilmesi doğru değildir. Tecrübesine güvendiğiniz kişileri tercih etmeniz sizin için faydalıdır.

Sevgi Büyüsü Yapılışı

Sevgi büyüsü yapılışında sevgi büyülerinin etkileri araştırılıp buna göre yapılmalıdır. Ayrıca genel olarak toplum arasında sevgi büyüsü etkilerinin çok kuvvetli olduğu da bilinmektedir. Bu işlemlerin istenilen zamanda,  istenilen yerde ve istenilen sayıda yapılması önemlidir. Sevgi büyüsü yapılmasından herhangi bir süre sonra etkisini gösterebilmektedir.  Bu durumun meydana gelmesinde işlemin etkili bir şekilde yapılması usulüne uygun olarak yerine getirilmesi duaların etkisini bir ömür süreceğini göstergesidir.

Bu büyüler sayesinde karşınızdaki kişi size aşık olur ve bir ömür boyu birbirinizden ayrılmazsınız. Sevgi büyüsü yaptıran kişiler bu noktada genel olarak değerlendirme yapabiliyorlar. Sevgi büyüsü yaptırmadan önce sevgi büyüsü yaptıran kişilerden bu konu hakkında detaylı bir değerlendirme alıyor ve işlemini ondan sonra yaptırıyorlar.

Önce sevgi büyüsü yapan kişilerden bilgi alıp sonrasında sevgi büyüsü işlemine geçen kişiler genellikle medyum ya da hocalardan destek almaktadırlar. Sevgi büyüsünün istenilerek ve inanılarak yapılması büyünün etkisini artırmaktadır.

Kişiler sevgi büyüsü yaptırmadan önce dikkat etmesi gereken unsurlar bulunmaktadır. Öncelikle bu büyüyü yapmayı bilen bir kişiden destek alınması önemliyken yapmayı bilmeyen kişiler ise kesinlikle kendi başlarına yapmadan destek alarak yapmalıdır. Çünkü yapılan herhangi bir yanlış geri dönüşü olmayan bir yola sürükleyebilir. Ayrıca bu büyüler için nasıl bir yöntem belirtildi ise o şekilde işlem sağlanmalı ve kurallara uyulmalıdır. Youtube kanalımı takip ede bilirsiniz.

Oyla post
“Sevgi Büyüsü” üzerine 7 yorum
 1. Merhaba herkese yurt dışından yazıyorum ben de ben Şeyda hocaya başka bir konuda talepte bulundum sağ olsun hızlı bir şekilde yardımcı oldu kısa bir sürede de ulaştırdı çok uzun süredir görüştüm bir beyefendi ile çok karmaşık bir ilişki içerisindeydim gerçekten beklemiyordum ama Şeyda hocam sayesinde ilişkinizin şu an daha güçlü daha olgun olduğunu anladım Sevgi büyüsü çalışması ile çok faydalı olduğunu düşünüyorum ben de

  Cevapla
 2. Merhaba arkadaşlar İzmir’den yazıyorum tavsiye üzerine Şeyda hoca ile çalıştım Sevgi büyüsü yaptırdım kendime nişanlım ile sıkıntılar yaşıyodum bir arkadaşımız sayesinde tanıdım kendisini konular ve işlem hakkında bilgi aldım makul ve doğru açıklamaları ile yaptırma kararı aldım İyi ki Şeyda hoca işlem yaptırmışım sonrasında tabii ki araştırdım ne verdiğim ne param boşuna gitti ne de emekler sağ olsun hocam son 1 ay içerisinde o kadar çok şey değişti ki eline sağlık hocamın

  Cevapla
 3. selamün aleyküm hocam sizde görürsünüz inşallah yorumumu allah razı olsun sizden tam da dediğiniz gibi ilerledi.sevgi büyüsü işlemi dediğiğniz gibi tuttu çok mutluyum huzurluyum sizle konuşmak bile iyi geldi bana herseyi bir kenara bıraktım beni dinlediniz anlamaya da çalıştınız çok tesekkür ederim.

  Cevapla
 4. merhaba arkadaşlar sevgi büyüsü ile işlemimiz den sonuç aldık şeyda hocam gerçekten işinin ehli bir kadın bunun üzerine 4 kişi ile de irtibata geçirdim tavsiye ettim onlarda sonuç aldılar bu denli sıkıntısı olan tanıdıklarıma da vereceğim numarasını.en azından ulaşabildğim insanlar kandırılmasın gerçekten yazık oluyor hem giden zaman hemde paraya.şeyda hocamdan allah razı olsun numarasını da bırakayım buraya 05461240817 gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz.

  Cevapla
 5. komşumdan aldığım bir numara nelere şahitlik etmemi sağladı.allah razı olsun şeyda hocamdan komşuma da işlem yapmış ve etsini görmüşler.bende tüm inancım ve umudumla yaptırdım işlem ve çok huzurluyum .sevgi büyüsü ile huzura kavuştum sağ ol şeyda hocam bu dertten beni kurtardınız.

  Cevapla
 6. sevgi büyüsünü yaptırdım şeyda hocama tabiki uzun bir konuşmanın ardından şeyda hocamın söylediği sevgi büyüsü işlemi.o kadar rahat ve ferahım ki anlatamam.etkili bir işlemmiş ilk kez yaptırdım ve hayran hayyran bakıyorum yaptırdığım kişiye.üzerindeki bu etki şaşırttı beni.allah razı olsun şeyda hocamdan

  Cevapla
 7. çok etkili olan sevgi büyüsü işlemi derdime derman oldu benimde.şeyda hocam o kadar kibar bir hanım derdimi dinledi sağolsun konuşmasıyla da rahatladım biraz.işlem yaptırdım ve tavsiye de ediyorum sizlerde gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz bir konuşun derim yalancı medyumlara inanmayın.

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın