Muhabbet Duası

Muhabbet Duası

Muhabbet Duası, insanların  çevresinde yer alan insanlar ile  arasında sevgi hasıl olmasını sağlayan etkili bir dua türüdür. Söz konusu olan bu duayı okuyan kişi sevdikleri ile arasının düzeleceği yani aralarında bulunan muhabbete dayalı bir diyalog kurulacağı ifade ediliyor.

Muhabbet duası eden insanın kendi de karşısında yer alan kişilere karşı bütün ön yargıları kurtulur ve ilişkilerini sevgi üstüne kurmuş olur. Muhabbet duasının yüzü suyu hürmetine aile ortamlarında huzur yer alır ve birbirlerini seven kişilerin muhabbetleri artacaktır.

Muhabbet Duası aşağıda yapacağımız konularda okunması makbuldür;

 • Karı koca arasındaki muhabbeti artırmak amacı ile
 • Aileler çocuklarını hayırlı bir evlat olması için
 • Müminlerin liderlerine ve amirlerine bağlılığını artırmak amacı için
 • Evlenme niyeti ile bir bireye kendini sevdirmek için ( Muhabbet duası bu amaçla okunduğu zaman yalnızca bekar kişilere yönelik okunuyor. Başka bir kişi ile nikahlı olan biri için okunması kişinin günaha girmesine sebep olur )
 • Arkadaşlar çevresinde dostluğun pekişmesini sağlamak amacıyla
 • İnsanları ailelerine ve mesleklerine bağlamak amacı ile

Bu saydıklarımızın yanı sıra insanların yaşamında hayır olacak her türlü gönül yakınlığına vesile olmak amacı ile muhabbet duasının okunacağını bir kez daha vurgulamak daha doğru olacak.

Muhabbet Duasının Okunması İçin Belirli Bir Zaman Var mı?

Muhabbet Duası, özel yaşam ile ilgili bir dua çeşididir. Bu tarz duaların makbul kabul edildiği zaman yatsı namazı sonu olarak uygun görülmektedir.  Bu duayı edecek müminler yatsı namazı sonrasında sakin bir yere geçip ve aceleci davranmadan huşu içinde duasını yapması doğru olacaktır.

Ama yatsı zamanından sonda dua etmeye imkan bulamazsanız diğer vakitlerde de dua etmenizde herhangi bir mahzur yok. Fakat duanın edilme usulü konusunda büyük alimlerin önerdiği durumlara kulak vermek daha hayırlı sonuçlara vesile olacak.

En Etkili Muhabbet Duası

Muhabbet dualarının etkili olması için ilk olarak duanın yapılmasına engel olan gözle görülmeyen sorunlar tamamen ortadan kaldırılması gerekir. İşte tam bu noktada Muhabbet Duası edilen insan bir büyünün tesiri altında ise ilk olarak büyünün ne olduğu tespit edilmesi gerekir ve  büyü bozulması gerek.

Daha sonra ise söz konusu olan bu dua edilerek o kişinin tez zamanda sevdiği kişi ile arasındaki ilişkiyi düzeltmesi sağlanmalıdır. Medyum hocalar kendilerine muhabbet duası yaptırmak isteyen insanlara ilk olarak sorunun ne olduğunu soracaktır. Ortadaki sorunun belirtileri  bir büyü tesirinin özelliklerini gösteriyorsa öncelikle büyü ortadan kaldırılması gerekir. Daha sonra da muhabbet duasının ritüelini danışanları için yapar.

Muhabbet Duası Nasıl Yapılıyor?

Söz konusu olan bu duanın etkili olması için son olarak insanların kişisel çabaları gerekiyor. Bu duruma örnek verecek olursak; Muhabbet Duası isteyen bir kişi sevdiğine karşı olumsuz hareketler yapmayı bırakması gerekir. Kendini değiştirmeye niyet etmesi gerek.

Aksi halde Muhabbet Duası tesirli olsa da istenilen etkiyle sonuçlanmaz. Bu dua tarafların birbirlerine karşı adım atmasını engelleyen bütün olumsuz sorunları ortadan kaldıracaktır. Fakat bu engellerin tamamen ortadan kalkması durumunda adım atmaya niyetli değilse kişiler bu duanın etkisini çok zor göstereceği anlamına gelir. Bu durumda medyum hocalar danışanlarının sonuna kadar direnmeyi bırakmamalarını önerir.

Muhabbet Duasının Etkileri Nedir?

Muhabbet Duası
Muhabbet Duası

Muhabbet, sohbet insan ilişkilerinde olmazsa olmazların arasındadır. Bir deyim vardır, insanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşırlar diye. Buradan yola çıkarak, eğer biri ile muhabbet etmek istiyor ama bini bir türlü beceremediğiniz bir durum varsa bu durum çok can sıkıcı olabilir.

Bu durumda yapmanız gereken  iyi bir medyum hoca ile iletişime geçerek Medyum Duası yaptırmak olacaktır. Bu şekilde muhabbet sorununuzu tamamen ortadan kaldırmış olursunuz. İnsanlar bu duayı genel olarak gönül işleri için tercih etseler de bazı durumlarda bu dua iş hayatında ya da başka konular içinde tercih ediliyor.

Muhabbet duasının etkilerine bakacak olursak, bu duanın etkisini gösterdiğinden sonra insanların istediği insanlarla akıcı bir şekilde muhabbet ettiğini gözünüzle göreceksiniz. Ayrıca bu muhabbet konusu  tek taraflı değildir ve karşı taraf da bunun için gayet isteklidir.

Bu yapılan sohbetlerin sonucunda insan istediği kişileri çok daha rahat bir şekilde iletişim kurmakta ve muhabbet duasının etkisini yakında hisseder ki buda o kişinin daha rahat olmasını sağlar. Söylediğimiz gibi insan ilişkileri için olmazsa olmaz şeylerden birisi de muhabbet konusu ile çevresi tarafından daha çok sevilen, saygı duyulan bir insan haline gelir.

Mucize Etki Yaratan Muhabbet Duası

 

Mucize etki yaratan Muhabbet Duası olarak bilinen dualar aslında tarihin derinliklerinden bu güne kadar kullanılan dualardır. Bir medyum hoca ile yaptığınız konuşmalar  sonucunda sizler bu dua hakkında bütün bilgileri alabilirsiniz. Söz konusu olan bu dua sayesinde insanlar birbiri ile muhabbet duygusu ve bundan dolayı da her iki tarafın da hoşnut olması amaçlanıyor.

Muhabbet duası gelen olarak aile içindeki durumlarda kullanılmış olsa da Mucize muhabbet duası olarak adlandırılan dualar ve tılsımlar her yol için denen ama başarılamayan konularda kullanılır. Bu dua özellikle de iş hayatında yükselmek isteyen insanların ya da sevdiği ve hoşlandığı kimse tarafından bir türlü dikkate alınmayan insanların bu zorlu hallere çözüm olması için yapılmasını istediği dualar olarak yer almaktadır.

Medyum hocalar  binlerce senelik geçmişi olan bu dualar  ile insanların mucizevi şekilde birbirine muhabbet duyacağını ifade ediyorlar. Söz konusu olan bu dua gerek Kuran ayetleri gerekse de daha eski kaynaklarda belirtilen tılsımlar ve özel işlemler ile uygulanmaktadır. Bu durumda niyet çok önemli bir konudur.   Kuran’ı Kerim ayetleri ile mucize muhabbet duası İslam sınırları içinde uygulanmaktadır. Diğer bir yazım olan Ayırma Duası ile ilgili yazımı incelemek için linki tıklayınız. Youtube kanalımdan da takip edebilirsiniz.

Oyla post
“Muhabbet Duası” üzerine 4 yorum
 1. selamün aleyküm arkadaslar ismim ferit 45 yaşındayım.eşimde 33.sıkıntılarımızdan dolayı şeyda hocamla görüşme sağladım oda kibar bir hanım dinledi derdimi.muhabbet dası ile hayırlı bir şfekilde döndürdü yönünü eşimin bana.allah razı olsun kendisinden de. şayet sizde görüşmek isterseniz numarasını vereyim 05461240817

  Cevapla
 2. muhabbet duası için daha önce 3 medyum ile çalıştım kandırıldım hiç sonuç alamadım. boşuna param gitmişti. kuzenimin tavsiyesi üzerine son kez şeyda hoca ile çalışmak denemek istedim. Ve iyi ki de denemişim. Tam da konuştuğumuz gibi işlemden sonra her şey yolunda gitmeye başladı.bununla beraber inancım da çok yükseldi konuşmasıda rahatlatıyordu. Bu sefer gerçekten doğru ilim insanını bulmuştum. Bu sebepten bu yorumu yazmak istedim. Eğer en iyi, en etkili hoca kim diyorsanız bence şeyda hocamdan şaşmayın derim.numarasını da bırakıyorum 05461240817

  Cevapla
 3. merhaba arkadaşlar bizde şeyda hocam ile çalıştık.kendisiyle konuşmaktanda çok memnun kaldık.amcam ve yengem için muhabbet duası yaptı şeyda hocam ve etkisini kısa sürede gördük.bunun üzerine 3 yakınen tanıdığım kişilere de yardımcı oldu.biz sonuç aldık inşaallah sizlerde sonuç alabilirsiniz.şeyda hocamın etkileri çok büyük allah razı olsun kendisinden.konuşmak isterseniz 05461240817 numarası.konuşmasından da anlayacaksınız.

  Cevapla
 4. eşimle aramıza soğokluk girmişti ve şeyda hocamla görüşütüm. muhabbet duasını öerdi ve işleme başladı kısa sürede etkisini gördüm.aramızda ki bu muhabbetin ve hoş görünün yavaş yavaş bittiğini görünce çok üzülmeye başlamıştım o mutsuz anlarımda şeyda hocam çok yardımcı oldu konuşmasıyla da allah razı olsun hocam

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın