Kör Kütük Aşık Etme Duası

Kör Kütük Aşık Etme Duası

Dualar, geçmiş yaşantımızdan günümüze kadar etkili olmuştur. Kör kütük aşık etme duası içinde aynı şeyleri söylemek mümkündür. Bu duanın ne amaçla yapıldığını sorgulayanlar için, istediğiniz birini size deliler gibi aşık edebilmenizi sağlar.

Kör Kütük Aşık Etme Duası
Kör Kütük Aşık Etme Duası

Doğru bir şekilde okunup uygulaması yapıldığı zaman etkili olmama gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Adeta karşı tarafı kendinize bir köpek gibi bağlamanıza yardımcı olur. Kapınızdan ayrılmayan, isminizi sayıklayan, gözü sizden başka hiçbir kimseyi görmeyen kişi haline gelecektir. Duanın işe yarayacak olumlu sonuçlar verebilmesi içinde hangi şartları yerine getirmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Kör kütük şekilde aşık edebilmenizi sağlayacak dualar farklı işlemlerle yapılabilmektedir. Bunlar resim, saç teli, kör kütük aşık etmeye yardımcı olacak dualarla etkili olacaktır.

Uzaktan Kör Kütük Aşık Etme Duası

Âşık olmasını istediğiniz kişi sizden çok uzakta olabilir. Ne kadar uzakta olursa olsun duanın etkisi çok büyük olduğundan dolayı tutacaktır. Özellikle medyum hocanın da uzaktaki kişiye okuyacağı etkili aşık etme duaları sayesinde kısa zaman içerisinde aşkınızı yeniden alevlendirmeyi başarmış olacaksınız.

Kör kütük aşık etme duası yaptıracak olanlar, duayı uzaktan da okumaları yeterlidir. İster kişinin yanında yüzüne çaktırmadan üfleyerek isterseniz de uzaktan hayal ederek okuyabilirsiniz. Hangi aşamayı yapıyor olursanız olun sonucunda yüzünüzü güldürmeye neden olacak mutluluklara adım atmaya başlamış olursunuz.

Aşk konusunda bundan böyle beklentilerinizi karşılayacak bir sonuçla karşılaşmayı düşünüyorsanız o zaman uzman bir medyum hocaya başvurmanız gerekecektir. İşinde başarılı bir sonuçlar ortaya koymuş olan hocalar sayesinde tüm bunları gerçeğe dönüştürmeniz ise mümkün olmaya başlayacaktır.

Resimle Kör Kütük Aşık Etme Duaları Etkili Olur Mu?

Âşık olmasını istediğiniz kişi yanı başınızda olmayabilir. Elinizde ona ait bir resmi varsa kör kütük aşık bir kişi haline dönüştürmeniz için hiçbir engel olmaz. Hatta tüm bunları da 3 gün gibi kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirebilme fırsatına sahip olmaya başlarsınız. İsteyenler medyum hocanın uygulamış olduğu resimle kör kütük aşık etme duası yoluna başvurulur.

Burada hangi yolu seçecek olduğunuz ise tamamen size kalmış bir durum olduğunun altını çizmemiz gerekir. Karşı tarafın hislerini baştan aşağıya değiştirme konusunda oldukça etkili bir dua olarak karşımıza çıkar. Kör kütük aşık etme konusunda etkili olan duayı resimle yaparken şunları yapmalısınız;

 • Âşık olmasını istediğiniz kişinin resmi olmalı
 • Okuyacağınız duayı resme doğru okuyup üfleyin
 • Besmele çekip üfleme yapıldıktan sonra duayı başarılı şekilde tamamlamış olacaksınız

Âşık olması için yanıp tutuşmuş olduğunuz kişiler için hocalardan yardım alınmalıdır. Medyum hocanın da hizmetlerinden yararlanabilmek içinde kişi hakkında bilgi iletmeye başlayabilirsiniz. Sizi dinleyen profesyonel bir hoca, daha sonrasında ise neler yapmanız gerektiği konusunda önemli bilgiler verecektir.

Medyum hoca tarafından sizden istenecek tüm yapılması gerekenlerin ise atlanmadan mutlaka yerine getirilmesi gerekir. İstediğiniz kişiyi bundan sonra uzaktan da olsa 3 gün bir süre zarfı içerisinde etkileme şansına sahip olmaya başlarsınız.

Kör Kütük Aşık Etme Duaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kör kütük aşık etme duası başvuracak olan kişilerinde mutlaka bilmesi gerekecek bazı hususlar olduğunu söyleyebiliriz. Bunların neler olduğunu ise duayı okuyacaklar için sıraladık;

 • Dua okunurken temiz hisler beslenmelidir. Kötü düşüncelerden mutlaka uzak durulması gerekir
 • Abdest alınarak okunmalıdır
 • Okuyacak olan kişi ise kötü davranışlara başvurmamalıdır

Tüm saydığımız bu hususları yerine getirdiğiniz zaman ise kör kütük aşık etme duasında işe yarar sonuçlara ulaşmaya başlarsınız. %90 garantili bir aşık etme duası olduğundan dolayı bu tür ihtiyaçları olan kişiler başvuruyor.

Medyum sektöründe adının duyulmuş olduğu güvenilir kişilerden hizmet alarak aşk hayatının düzelmesini sağlamış oluyor. Bu sayede aşk beslemeyen, hissiz ve size karşı ilgi yoksunu bir kişiyi bile yüz seksen derece değiştirmeyi başarmış oluyorsunuz. İstediğiniz son derece etkili sonuçlara ulaşabilmeniz konusunda kör kütük aşık etme dualarında etkili sonuçlar ortaya koyacak olduğunu bilmelisiniz.

Kör kütük bir şekilde karşı tarafı etki altına almayı başaran bazı etkili sureler vardır. Bu surelerin hangisi olduğunu da en iyi şekilde bilen medyum hocalardır. Öyle etkili surelerdir ki okuma sonrasında 24 saat gibi kısa bir süre zarfında bile kör kütük aşık olma durumu oluşabilir.  Bağlama Duası adlı videomu incelemek için tıklayınız.

Oyla post
“Kör Kütük Aşık Etme Duası” üzerine 3 yorum
 1. Aşık etme işlemini eski nişanlım için yaptırdım.beni öylece bırakıp giden kişi için.çok üzüldüm çok gözyaşı döktüm sevdiğimden aşkımdan ve bu çalışma ile şimdi tekrar evlilik yolundayız.tesekkür ederim şeyda hocam.

  Cevapla
 2. Son derece kaliteli bir insan ve iyi bir medyum olan Şeyda hocamızı tavsiye ediyorum. Kendisi gerçekten ilim sahibi ve büyüler konusunda uzman bir medyum.Aile içi ilişkiler, sevgili ve eşler arası sıkıntılar, kara büyüler ve daha bir çok alanda gerçek bir uzman. Yaptığı işlemler olumlu sonuçlar alıyor. Neden diyecek olursanız ben ve çevremden yaklaşık 12-13 kişi kendisiyle çalışma yaptık ve her alanda farklı çalışmalardı.Bir çok alanda çalışıldı ve bütün işlemeler başarı ile sonuçlandı. Bu yüzden kendisini şiddetle tavsiye etmekle birlikte çalışmasanız bile tanışmanızı tavsiye ederim

  Cevapla
 3. lisedeki eski bir aşk tekrar onu görmemle alevlendi.en sonunda dayanamayıp işlem yaptırdım şeyda hocaya.biliyorum ki bir arkadaşımın işlemi çok iyi sonuçlanmıştı şeyda hoca tarafından.o yüzden emindim şeyda hocadan.velhasıl yaptırdığım çalışmayla birlikte eski aşk artık taptaze ve yeni.tesekkürler şeyda hocam.

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın