Hemen Tutan Bağlama Duası

Hemen Tutan Bağlama Duası

Hemen tutan bağlama duası, insanların aşk, evlilik, iş veya çocuk gibi farklı nedenlerden dolayı dileklerinin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Özellikle aşk hayatında işlerin tersine döndüğünü gören ve sevdiklerinden ayrı kalan kişiler, özel dualar sayesinde aradıklarını bulabileceklerini düşünür.

Hemen Tutan Bağlama Duası
Hemen Tutan Bağlama Duası

Bu yöntemlerin İslami konudaki farklı kaynaklarda da yeri olması ve insanların birleştirilmesi nedeniyle giderek tercih edildiği görülmektedir. Fakat yapılacak olan bağlanma veya aşık etme dualarının bilgisiz kişiler tarafından yapılmaması gerekir. Zira bu dualar, kişilerin durumu ve isteklerine göre belirlenir ve tekrarlanması gereken sayı ve günlere göre okunarak anında etki alınması gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda bağlanma veya bağlama duaları sadece aşk için değil, bir kişinin çocuğunu kendisine sevdirmesi için de yapılabilmektedir. Ancak bahsettiğimiz gibi bağlanma dualarını okuyacak ve gerçekleştirecek olan kişilerin işinde uzman olması ve medyum sektöründe kendisini kanıtlamış olması oldukça önemli bir konudur.

Çocuk İçin Anında Bağlama Duası

Dünyaya gelen her insanın ileride bir çocuk sahibi olmak istediği genel olarak bilinmektedir. Bu uğurda evlenen ve evlilik sonrası hayırlı evlat sahibi olmak isteyen çok sayıda kişi aynı zamanda tüp bebek gibi yöntemlerle uzun yıllar çocuk sahibi olmayı beklemektedir.

Nihayet çocuğuna kavuşan kişilerin sonraki derdi ile evladının devlete ve anaya babaya hayırlı birey olmasıdır. Fakat bazı çocukların anne ve babayı nefret edecek derecede sevmediği biliniyor. Bu durumda hemen tutan bağlama duası ile birlikte medyumların yapacakları yöntemler sayesinde çocuğunuzun kendiniz ve eşinize olan sevgisini yerine getirebilirsiniz. Her anne ve baba için çocuğu son derece değerlidir.

Özellikle evladı için canını verecek olan anne ve babaların çocuğunun sevgisizliğinden yakınmaları ya da daha da kendilerine bağlı olmalarını istedikleri görülmektedir. Bu durumda kötü niyetli yapılan büyülerin aksine İslami kurallarda da yer alan özel ve etkili bağlılık duaları edilerek evladınızın kendinize daha bağlı olmasını sağlayabilirsiniz. Çok kısa süre içinde etkisini gösterecek olan bağlama duaları aynı zamanda kocayı eve daha bağlı hale getirmek içinde uygulanabilmektedir.

YouTube video

Erkeği Evde Tutmak İçin Anında Bağlama Duası

Evliliği ayakta tutan ve yuva içindeki huzuru daha diri tutan kişilerin genel olarak kadınlar olduğu düşünülmektedir. Bu noktada bazı erkeklerin gözlerinin sürekli dışarıda olduğu ve eve geç gelme, ev içinde çok az sürede bulunma gibi kötü eylemleri olduğu görülmektedir.

Hanımların ev içindeki huzuru yeniden yakalamak ve eşlerinin kendilerine daha aşk ve sadık olmaları için hemen tutan bağlama duası ile yardım almak istedikleri görülmektedir. Önemli ve çok etkili olan duaların işinde uzman olan medyumlar tarafından belirlenen gün ve tekrarlar sonrasında okunarak, kocanızın bundan sonra evine daha bağlı kalması sağlanmaktadır. Aynı zamanda bağlama dualarıyla birlikte evini terk eden ve bir an önce karısından boşanmak isteyen kocaların da kendilerine gelmesi sağlanmaktadır.

Özellikle en küçük hatayı bahane eden ve bir anda yanlış karar alarak yuvasını bozan kişilerin toparlanması ve yuvaların yeniden huzurunun sağlanması için medyumları tercih ederek bağlanma dualarıyla ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz. Fakat bu noktada seçim yapacak olduğunuz kişilerin gerçek anlamda eğitimli olması ve bu alanda en doğru kriterlere yer veren medyumların olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

İş Konusu İçin Etkili Bağlama Duası, Hemen Tutan Bağlama Duası

Maddi anlamda olduğu kadar manevi anlamda da huzura ermek için gelir düzeyimizin belirli oranda olması gerekmektedir. Bu durumda insanların hayırlı ve kalıcı işlerde çalışması oldukça önemlidir. Ancak iş hayatında birdenbire işlerin terse dönmesi ve insanların işini kaybetmeleri söz konusu olabilmektedir.

Ansızın işten çıkarılan veya bir işteki gelirini arttırmak isteyen kişilerin hemen tutan bağlama duası sayesinde aradıklarını hemen bulması mümkün hale getirilebilmektedir. Özellikle başarılı medyumlar sayesinde edilen etkili bağlama duaları, işinizi sonsuza kadar garanti altına almanızda yardımcı olacaktır. Öte yandan bir iş arayışında olan ve işe sorunsuz olarak girmek isteyen kişiler içinde bahsedilen bağlama duaları anında etkisini göstermektedir.

Bunların yanı sıra bir işletmesi olan ve önemli konuda iş bağlamak için müşterisini ikna ettirme çalışan içinde bahsedilen bağlama duaları son derece önem arz etmektedir. Allah’tan dilemek üzere yapılan etkili ve önemli bağlama dualarının İslam’da yeri ve önemi de farklı kaynaklar tarafından belirtilmektedir.

 

Oyla post
“Hemen Tutan Bağlama Duası” üzerine 11 yorum
 1. Bağlama duası işlemlerinin arasında olan iyi bir ilim sahibi olan şeyda hoca bizimde derdimize derman oldu.yaklaşık 5 aydır bu işlerin içerisindeydik ve tabiki dolandırıldık.şeyda hoca diğerleri gibi yapmadı.hakikaten ne ise oydu şeyda hoca için.bunu da kanıtladı zaten çalışmasıyla.tesekkürler şeyda hocam.

  Cevapla
 2. Bağlama duası işlemini babam için yaptırdık annemle beraber.annem pek bilmez eski zaman kadını hakkı var acı çekip üzüntü yaşadı zamanında.buda yaetmezmiş gibi aldatıldı da ama işte ne dersen de seviyor kocasını.işlem olumlu yönde olunca yazmak istedim bende.o adam gitti başka biri geldi sanki yerine.annemin öyle hissediyorum ki buruk hüznü de yok değil hani.Allah razı olsun şeyda hocadan buraya yazayım ki yorumlardan yola çıkarak işlem yaptırdık çünkü görülsün ve bilinsin şeyda hoca dediğini yapıyor.

  Cevapla
 3. merhabalar.durumu izah etmek gerekirse kız kardeşimin işlemi olunca bende yaptırmak istedim.sonucu bu kadar kısa sürede beklemiyorduk ancak tuttu ve şeyda hoca çalışmasını en iyi şekilde geri döndürdü bize.bağlama duası yapıldı şeyda hocanın dediği gibi bekledik ve sonunda yüzümüz güldü.bir mesaj bir arama derken şimdi çok iyi durumda işlem.Allah razı olsun hocam sizi ve işlemlerinizi tavsiye etmeye devam edeceğiz kız kardeşimle beraber.çünkü etraftaki kandırılmalardanda haberdar olmuş olduk.kimse dolandırılsın istemeyiz bir umuttur bağlanılıyor çünkü.işinin ehli insana denk gelebilmek daha hayırlı.

  Cevapla
 4. merhaba.kocam için yaptırdım bağlama duasını ve hayırlı bir geri dönüş oldu Allah razı olsun şeyda hocadan.dışarıya kayan beni artık istemeyen kocam tam tersine döndü.kolay değildi yaşattıkları bana zor zamanlar yasadım.şeyda hoca sayesinde ve tabiki çalışmasıyla bir yuva eskiye mutlu günlerine döndü.

  Cevapla
 5. 5 senedir birlikte olduğum evlilik yolunda ilerlediğim bir kız arkadaşım vardı.aileler ve akrabalar yüzünden bir tartışma yaşadık günlerce sürdü ve ayrıldık.Yaklaşık 1 sene hiç konuşmadık ve ben bu süreçte çok zorlandım, işi bıraktım kendi içime kapandım . Kız arkadaşımın geri dönmesi için arkadaşlarımın da tavsiyeleri ile medyumlara işlem yaptırmaya başladım. 3 tane medyumla çalıştım ve 11000 lira para verdim fakat hepsi kesin diyip işi yapamadılar oysaki gerçekten inanmıştım ve sürekli daha fazla para talep ettiler. En son paramla bana anaç yaklaşımda bulunan medyum şeyda hanım ile tanıştım ve kendisine işlem yaptırmaya karar verdim. Çalışma için ilk önce bakım yaptı ve olabilecek şeyleri güzelce anlattı yapmak istedikleri kafama yattı ve kendisiyle ücret konusunda anlaşarak işlemlere başladık. içimden bu da yalancı dedim ama işlemler başladıktan 3 gün sonra whatsapp ve facebooktaki engellerin kalktığını gördüm daha sonrasında beni aradı ve konuştuk birbirimizden özür diledik ve barışmak istediğini söyledi. Şimdi durumumuz nikah tarihimiz alındı nişanımız yapıldı ve evlenmeyi bekliyoruz. ALLAH sizden razı olsun şeyda hanım sayenizde şuan dünyanın en mutlu adamı benim. Medyum arayanlara kesinlikle tavsiyemdir

  Cevapla
 6. Merhaba arkadaşlar ben size işlemler konusunda gerçek bir uzman olan medyum şeyda hanımı önereceğim.Daha önce bir çok kez yorumlarını da okuma fırsatı buldum ama ilk defa çalışmak nasip oldu.tereddüt ettim tabiki başta ama çalışmaya başlayınca gördüm ve anladım. Kendisi çalışmalar konusunda oldukça hassas bir yaklaşım sergiliyor bana karşı tavrı gerçekten çok anaçtı ve gerçekten bu ilime sahip birisi çalışmalar hakkında bilgi veriyor ve size yalandan dolandan en önemlisi bu olmayacak birşeyden bahsetmiyor.Benim işlemim ise bağlama çalısmasıydı ve oldukça başaraılıydı.

  Cevapla
 7. muazzam bir insan.saygılar medyum şeyda hocam.işlemleriniz takdire şayan.

  Cevapla
 8. Birbirimizi severek aileleri bir araya getirip bir çok sorun sıkıntıdan bunalımdan sıyrıldıktan sonra nişanlanabildik biz.Bir kaç müddet vermiştim kendime de ama nişanlımın benden soğuduğunu hissettmiştim artık.Büyük tartışmalar yaşanmaya başlandı.Nişanlıma olan sevgimde bir eksilme olmadı aksine kaybetme korkusu başladı. Mutluluğum bozulmasın diye internette araştırma yaparken medyum şeyda hanımın yorumlarını gördüm. Arayıp konuştuk bakım yaptı bağlama işlemine karar verdi. Birlikte başladık ben sadece sonuca odaklandım nişanlımla sorunlarım bitsin istedim. Çok şükür dualarım kabul oldu medyum şeyda hoca sayesinde 3 aylık evliyiz.İkimizin de geriye sadece bu mutluluğun meyvesi bir çocuk kaldı. Allah ne muradın varsa versin.

  Cevapla
 9. Üniversiteden beri birlikte olduğumuz sevgilim eskisi gibi değildi. devamlı buluşmak istediğimde bana bahaneler uyduruyordu.Mesalar atıyordum geri dönüş yapmıyordu.Arıyordum meşgule atıyodu. medyum arayışına girdim.şeyda hocayı arayıp konuştuğumda o kadar sıcak karşıladı ki telefonda inanılamaz sevecen bir ses tonu var.Herşeyi anlattım.Kısa sürede kapıma getirdi. Öl desem ölecek nerdeyse sürprizler hediyeler.Birlikte tatilimizin keyfini çıkarırken benim durumumda olanlara yol göstersin diye yazıyorum bu yorumu.

  Cevapla
 10. Arkadaşlar sevdiğim beni terk etti.Benden soğduğunu asla benimle olmayacağını söyledi. Bende o kadar aşk acısı yaşadım ki anlatamam mecbur medyum aradım. Aradım buldum sandım fakat dolandırıcı çıktılar. Kendime çok kızdım nasıl inandım diye ama inancımı yıkmayan ve bana o güveni veren Şeyda hoca ile çalışmaya başladım kendisi inanın o kadar efendi ki o kadar ilgileniyor ki anlatamam. Buradan herkes bilsin ki derdiniz varsa arayın görüşün anlarsınız beni dolandırıcılar yüzünden kimseye güvenim kalmamışken yakın tavrı ile işlemimi yapıyor. Kendisine o kadar güveniyorum sizde güvenebilirsiniz

  Cevapla
 11. eski sevgilim için bağlama duasını yaptırdım medyum şeyda hoca ya ve süreç gayet iyi geçiyor.işlem bitmiş değil ama gidişat mükemmel.tesekkürler şeyda hocam.

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın