Geri Getirme Duası

Geri Getirme Duası

Geri getirme duası nedir? Birini geri getirmek için edilecek dualar nelerdir? Giden sevgiliyi geri getirme duası nasıl yapılır? Çok etkili geri getirme duası nedir? Hızla tutan geri getirme duası nedir? Etkili ayrılanı geri getirme duası nedir? İşte bu soruların cevaplarını gelin birlikte inceleyelim…

Geri getirme duası sizden ayrılmış olan ya da sizden uzaklaşmış olan eşiniz, sevgiliniz, nişanlınız gibi kişileri kısa süre içerisinde size geri getirmek için edilen dua vardır. Geri getirme duası sayesinde kişi sevgilisine, eşine, nişanlısına ve çocuklarına kavuşabilmektedir. Ayrıca gideni geri getirme dualarının şartları da bulunmaktadır. Bunlar ilk olarak bu dua edilmeden önce genel olarak detaylı bir bilgi toplanması gerekiyor.

Bu duayı etmesini bilmeyen kişi alanında uzman medyum ya da hocalardan yardım alabilir. Ayrıca gideni geri getirebilmek için geri getirme duası etmenizde mümkündür. Kişiler hakkında genel bir bilgi topladıktan sonra ilk olarak salih bir niyet ile karşınızdaki kişinin geri gelmesi için dua etmeye başlayabilirsiniz. Bu duaların edilmesi sırasında bir hoca ya da medyumdan destek alınması, daha özel duaların, tılsımlı sözlerin edilmesine vesile kılacaktır. Bu duanın edilmesi sonrasında sizi bırakıp giden eşiniz, sevgiliniz, nişanınız size geri dönecektir.

Terk Eden Birini döndürme Duası

Terk eden birini döndürme duası öncelikle kişi bu duayı etmeden önce niyetini kontrol etmelidir. Bu konuda kimseye kötülük düşünmeden niyet almalı ve duayı o şekilde başlamalıdır. Sonrasında dua işlemi gerçekleştirildikten sonra sabırla duanın kabul olması beklenmelidir.

Ayrıca bu konuda bilgisi olmayan kişiler alanında uzman medyum ya da hocalardan destek alması gerekir. Ayrıca Geri getirme duası ve bu işlemde ki şartlar şunlardır öncelikle karşımızdaki kişi için iyi niyette bulmanız gerekmektedir. Daha sonra bu duayı bilmiyorsanız alanında uzman bir kişiden destek aldıktan sonra size belirtmiş olduğu yönlendirmeler doğrultusunda bu duayı etmeniz gerekmektedir.

Ayrıca alanında uzman medyum  ya da hocalar bu duayı ederken kişinin hakkında bazı kişisel özellikler de size sormaktadır. Bu bilgileri de öğrenerek tam olarak belirtmeniz doğru olacaktır. Geri getirme duasında bazı özel tılsımlı sözler bulunurken bu duayı size belirtilen zamanda ve sayıda okumanız faydalıdır.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Giden sevgiliyi geri getirme duası, için bir takım şartlar bulunuyor. Geri getirme duası edilirken kişilerin özenli ve dikkatli davranması gerekmektedir.  Ayrıca geri getirme duası kapsamında size belirtilen dualar zamanında okunmalı ve sayısı bulunuyorsa sayıya göre ve namaz kılınması gerekiyorsa zamanında kılınmalıdır.

Yapılması gereken şartlar zamanında yerine getirilmelidir. Geri getirme duası sayesinde istenildiği gibi eşinden ayrılan, sevgilisinden, nişanlısından kişilerin eşi, sevgilisi ve nişanlısı l geri dönecektir. Aynı zamanda arasındaki sevgi, saygı, aşk bağı kuvvetlenecek ve evli ve çocuklu iseniz eşiniz hem size hem çocuklarınıza hem de evinize bağlı bir kişi olacaktır. Burada önemli olan geri getirme duası ile gelen kişinin sevgi, saygı ve aşk ile tekrardan dönmüş olmasıdır. Gideni geri getirme duası ile eşler arasındaki sevgi, saygı, aşk ve hoşgörü bağları da kuvvet denecektir.

Çok Etkili Geri Getirme Duaları

Çok etkili geri getirme duası, sayesinde giden kişi geri dönecek ve sizi bırakıp giden eşiniz, nişanlınız, sevgiliniz kısa bir süre içerisinde pişman olacaktır. Aynı zamanda terk eden eşin, sevgilinin, nişanlının size geri dönmesini sizi eskisinden daha fazla sevmesini sağlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile eşiniz, nişanlınız veya sevgilinizle aranızdaki aşk bağı güçlü bir bağ haline gelecektir. Geri getirme duası için öncelikle bilmeniz gereken şartlar bulunuyor. Bununla ilgili Kur’an-ı Kerim’de bazı ayetler bulunmaktadır. Alanında uzman hocalardan veya medyumlardan destek alırsanız bununla ilgili özel tılsımlı sözleri öğrenir ve yapmanız gereken duaları okumanız gereken duaları, namazların uygulamasını kesinlikle net bir şekilde öğrenirsiniz. Bu sayede yaptığımız işlem kısa sürede gerçekleşir ve sizi terk eden eşiniz, sevgiliniz, nişanlınız pişman olmuş bir durumda size geri döner.

Hızla Tutan Geri Getirme Duası

Geri Getirme Duası
Geri Getirme Duası

Hızla tutan geri getirme duası, öncelikle bu duada etkili sözler bulunmaktadır. Bunların içerisinde en önemlisi kişi Allah’a inanarak ve etmiş olması ve  okuduğu duanın kabul olacağını bilerek Allah’tan istemesidir.

Öncelikle Allah tarafından bize gönderilmiş olan nimetleri şükretmemiz gerekirken, bu nimetler bizim evimizdeki bereketin, hayrın, merhametin simgesidir. Ayrıca Geri getirme duası için tam olarak bilgisi olmayan kişiler alanında uzman hocalardan medyumlardan yararlanabilirler.

Geri getirme dualarında terk edilip giden kişiler eşlerine, nişanlı olan kişiler nişanlılarına, sevgili olan kişiler ise sevgililerine kavuşacaktır. Aynı zamanda eşi veya nişanlısı başka birisi ile ilişki yaşayan kişilerin geri getirme duası yapması mümkündür ve bu duanın etki etmesi sonrasında eşi veya nişanlısı kişiye geri dönecektir.

Unutulmamalıdır ki bu dualar edilirken kurallarına uygun bir şekilde edilmeli ve işe bu dualar hakkında net bir bilgiye sahip değil ise alanında uzman hoca veya medyumdan bilgi alabilirler. Size tavsiye edilen ve belirtilen dualar gününde saatinde okunmalıdır. Ayrıca Allah’tan istenen dualar her zaman hayra çıkacağı Allah katında duaların bir gün karşılık bulacağı unutulmamalı. Dua edilmesi duanın kabul olmasında önemli bir noktadır.

Etkili Ayrılanı Geri Getirme Duası

Etkili ayrılanı Geri getirme duası ile birlikte sizden ayrılan kişi çok kısa sürede size dönüş sağlayacaktır. Bu dualar edilirken özel işlemler, tılsımlı sözler yapılarak giden kişilerin tekrardan size dönmesi sağlanır ve aradaki sevgi, saygı, aşk bağının da tekrardan kuvvetlendiği görülmektedir. Duanın edilmesinde en elzem nokta kişinin salih niyetli olması ve kişi bu dualar hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmasıdır.

Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz. Ayrıca youtube kanalımı inceleye bilirsiniz.

Oyla post
“Geri Getirme Duası” üzerine 11 yorum
 1. merhaba ismim alev.kardeşim için görüştüm şeyda hoca ile biraz bilgim vardı bu konularla alakalı.ilmi karşısında ve o içten konuşması ile beni etkiledi.kardeşimde aynı düşüncede olunca yaptırdık ve sonuç mükemmel.geri getirme duası ile biz istediğimiz sonuca ulaştık sizlerde isterseniz 05461240817

  Cevapla
 2. selamün aleyküm arkadaslar bende buraya yazmak istedim çünkü etrafta dolandırıcı çok ve şeyda hoca böyle biri değil işlem yaptırdım ve dediği gibi de oldu.konuşmasıyla da çok etkiledi beni.sizlerede bi ışık olur inşallah 05461240817 buradan ulaşabilirsiniz

  Cevapla
 3. geri getirme duası bizdede etkili oldu. sağolasın şeyda hocamdan kısa sürede sonuç aldık.yaş aldık biraz inancım da yoktu ama allah razı olsun gerçekten dediği gibi oldu tekrar bi sıkıntı olursa şeyda hocamdan başkasına gitmem imşallah bi sıkıntı olmaz.sizede derman olabilir 05461240817

  Cevapla
 4. merhabalar adım hüsna 21 yaşımdayım.yaptırmak istedğim kişi ise 33.ikimizde bekarız.anlam veremedğim bi şekilde ayrıldı benden. onu çok seviyorum ve şeyda hocamla bu yüzden konuştum bilgi aldım görüştüm.bana geri getirme duasını önerdi ve etkili de oldu.allah razı olsun kendisinden

  Cevapla
 5. ismim halil.bi hanımefendi için şeyda hoca ile konuştum.tavsiye üzerineydi.iyi ki aramışım kendisini.geri getirme duasının uygun olduğunu söyledi ve başladık.kısa sürede olumlu sonuç aldık.buraya da yazmak istedim konuşmak isterseniz 05461240817

  Cevapla
 6. selamün aleyküm.şeyda hocam inşaallah görürsünüz size çok tesekkür ediyorum.ayrılığın ardından bu derece dönüş beni hem şaşırttı hemde çok mutlu etti.geri getirme duası ile baya bi yol katettik sağolasın tekrar buradanda yazmak istedim çünkü 3 senelik aşk sevgi bi hiç uğruna gidecekti avuçlarımızdan.olumlu sonuç aldım sizlere de bi fikir bi düşünce olur belki arkadaşlar.hocamın numarasınıda bırakayım 05461240817

  Cevapla
 7. merhaba nişanlım için şeyda hoca ile görüşmüştüm.telefonda konuşurken baya içimi rahatlattı kendisi çünkü 2 hoca adı altında medyum denilen kişiler tarafından kandırıldım.param gitti.şeyda hocam da böyle olmadı yine bi umutla çıktığım yola eli boş dönmedim.geri getirme duası ile daha da mutlu oldum nişanlım la düğün tarihini bile aldık sayılır allah kendisinden razı olsun hayırlı bir şekilde son bulur inşaalah.

  Cevapla
 8. şeyda hocam ile görüşmek eşimi kaybedecekken tekrar ona kavuşmama sebep oldu.kendisiyle konuştuktan kısa bir süre sonra olumlu sonuca ulaştık garanti mi diye sorulur ya bende sormuştum tabiki ama garanti vermemesine rağmen konuşması içtenliği ve ilmi o kadar iyi geçti ki bana işleme başladık.sonuç ne olursa olsun yazmak istedim .istediğimiz gibi gelişince daha bi umutla mutlulukla yazıyorum.tekrar teşekkür ederim allah razı olsun şeyda hocam.eğer sizlerde işlem için acele etmesenizde bi konuşun görüşün derim.bunun için 05461240817

  Cevapla
 9. selamün aleyküm arkadaslar.tavsiye üzerine şeyda hocama ulaştım.eşim için konuştum kendisiyle yapabileceğimiz ne olabilir diye.baya bir konuştuktan sonra işleme başladık geri getirme duası işlemi ile olumlu sonuç aldık.allah razı olsun şeyda hocamdan

  Cevapla
 10. geri getirme duası ile şeyda hocamında dediği gibi devam etti herşey allah razı olsun hacam derdimi sıkıntımı paylaştım dinlediniz vesşile oldunuz en yakın arkadaşıma da sizi tavsiye ettim inşallah ona da en iyi şekilke vesile olacaksınız.

  Cevapla
 11. şeyda hocam ile gerçekten işin içinden çıkamadığım zaman da görüştüm .çok karışık bir hal almıştı kafam ve sevgimden de çok emindim aslında.şeyda hocamla konuşmalarımızın ardından geri getirme duası işlemini uygun görüp yaptı.artık benimle işlemi yaptırdığım kişi ve etkisini bu kadar hızlı göreceğimi hiç tahmin etmemiştim.sağ olsun hocamdan allah razı olsun

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın