Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü, hiçbir şekilde insanlara zarar vermeyen, yalnızca insanların normal yaşamlarına geri dönmesi için yapılan bir büyü türüdür. Aslında şu şekilde düşünebilirsiniz, hayatınızda kötü etkilerin rüzgarına kapılıp sizi ve yaşamınızı hiçe sayacak hayatlar yapıyorsunuz.

Kendinizi bu hatalardan kurtarmak adına bir medyum hocaya giderek yardım isteyerek bu büyüye başvurabilirsiniz. Hiçbir zararı olmayan bu büyü, yapılan bireye de kesinlikle olumsuz bir etki yapmaz. Tam tersine büyüden sonra yaşamınız normale dönecek, yeniden mutlu ve huzurlu hayatınıza dönmesini sağlayacak.

Uzun seneler insanlar bir ilişkiye emek verirler, çoğu kez de evlilik ile sonuçlanan birliktelikler yaşamaya başlarlar. Ama bu kadar sarf edip   ve kesinlikle benden ayrılmaz dediğiniz insan bir anda sizden vazgeçip uzaklaşmaya başlar. Hatta bu durum evli çiftler arasında da yaşanmaya başlar. Başlarına ne geldiğini anlamadan, sevdiğini, kişi parmaklarınızın arasından kayıp gittiğine şahit olursunuz. Ama siz onsuz nefes alamayacak kadar çok seviyorsunuzdur. Bu gibi durumlar için bizler size iyi bir medyum hoca ile iletişime geçip, hiç zaman kaybetmeden Geri Getirme Büyüsü yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Hayatınızı adadığınız sevdiğiniz kişi çok basit sebeplerden dolayı sizden ayrılmış olabilir veya arada gerçekten çok önemli problemler olmuştur. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak için sizin gücünüz yetmeyebilir. Eğer sevdiğiniz kişiyi geri kazanmak istiyorsanız Geri Getirme Büyüsü ile buna çözüm bulabilirsiniz. Bu büyü çalışması yapıldıktan çok kısa bir süre sonra, ayrılığınıza sebep olan sorun ortadan kalkar.

Bundan daha da önemlisi sizi terk eden kişi geri gelmek için size her türlü adımı atacak. Bu durumdan istifa edip bir süre o kişiyi kabul etmeyip burnunu sürtmekte sizin tercihinize kalmıştır. Sizi eğer gerçekten çok üzdüyse, büyünün etkisi ile gözü sizden başkasını görmeyecek.

3 Günde Geri Getirme Büyüsü

Bu büyü pek çok insan tarafından çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Geri getirme büyüsü terk eden eşler, sevgililer ya da nişanlılar için tercih edilen bir büyü çeşididir ve bazen de evi terk eden evlatlar içinde tercih ediliyor. İşini iyi yapan bir medyum hoca bulup ondan yardım istemeye gittiğiniz zaman bu büyüyü kim için yaptırmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor.

İşinde başarılı irfan ve ilim sahibi olan bir medyum hoca sizin sorunuza göre işlem yapacaktır. Geri getirme büyüsü tarihin en derinliklerinde günümüze kadar süre gelen bir büyüdür. Çok güçlü etkilere sahip olan bu büyü aslında ritüelleri çok da zor değil. Bu büyü çalışmasını yaptırmak isteyen  kişiler genel olarak aşk acısı çekenler, terk eden eşin ya da sevgilinin geri dönmesini isteyen kişiler olarak gruplandırılır.

Ayrıca 3 günde Geri Getirme Büyüsü hem erkekler hem de bayanlar tarafından tercih edilen bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Büyünün tutması  ve daha uzun bir  süre etki etmesi için büyü uygulamasını tercih eden kişinin bazı kurallara uyması gerekmektedir. İlk olarak bu kişinin güvenilir bir medyum hocaya gitmesi ve büyü için medyumun size verdiği talimatlara  doğru bir şekilde uymanız bu noktada çok önemlidir.

3 Günde Geri Getirme Büyüsünün Faydaları

Geri Getirme Büyüsü
Geri Getirme Büyüsü

Bu büyü çeşidinin saymakla bitmeyecek kadar  faydası bulunuyor. Bundan dolayı da bu büyü türü çok fazla tercih ediliyor. Güçlü bir Geri Getirme Büyüsü yaptıran insanlar, büyü yaptırdıktan sonra şu durumlarla karşılaşabilirler;

 • Büyü yapılan kişi bir süre sonra eşine, sevgilisine ya da nişanlısına geri dönecektir.
 • Büyüyü yaptıran kişi ise artık aşk acısı çekmekten kurtulacaktır.
 • İkili arasındaki muhabbet artacaktır.
 • Büyü yapıldıktan sonra Geri Getirme Büyüsü etkisi altında olan kişiler büyüyü yapan kişiden asla ayrılmaz.
 • Hatta aralarındaki kavgalar artık son bulur.
 • İkili artık hayırlı ve mutlu bir birlikteliğe başlar.
 • Eğer bu insanların bir araya gelmelerini engelleyen sorunlar varda bunların hepsi ortadan kalkacaktır.
 • Üstelik bu insanlar artık herkes tarafından örnek çift olarak gösterilecektir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Bildiğiniz gibi bu tür işlemlerin başarılı olmasındaki önemli kıstas vakti olmasıdır. Büyü yaptırmak için zaman çok uzatmadan hemen işlemi yaptırmanız gerekir. Büyü için bir ikinci etmen ise seçeceğiniz medyumun hocanın uzman olup olmadığı konusudur. Bu konuda daha önce bu alanda büyü yapmış ve çok başarılı sonuçlar almış, bilindik bir  medyum hocadan  birini tercih etmeniz çok önemlidir.

Seçmiş olduğunuz  medyum hoca  ya da uzman kişinin kesinlikle Havas ilmine de hakim olması gerekir. Havas kitaplarında, binlerce geri getirme büyüsü var. Bu büyülerin içinden sizler için en uygun olanlarını seçip, uygulamak da medyum hocanın işidir.

Kalıcı Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Kalıcı Geri Getirme Büyüsü, getirme çözümü olan ve büyünün etkisinin geçmesine engel olan büyülerden biri de cebr ve büyüler olarak geçer. Cebr ile yapılan büyü çalışmaları bol sesli okunmaktadır. Dualar ile güçlendirilen bu geri getirme büyüsü 3 gün içinde kendini göstermeye başlayacaktır. 3 gün sonra büyünün etkisi gayet kendini gösterip etkisi de çok yüksektir. Hatta büyü sonrasında çiftler yeniden ayrılması da engellenir ve ilişkilerine daima mutluluk gelir.

Geri Getirme Büyüleri Kaç Günde Tutuyor?

Yaşanan ilişkiler sonrasında ayrılığın ardından, ayrılmak istemeyen kişi Geri Getirme Büyüsü isteyebiliyor. Bu büyülerdeki temel amaç, büyü adımlarının doğru bir şekilde takip edilmesi olarak bilinir. Bu büyüyü yapan kişiler büyünün kaç günde etki edeceğini çok merak ediyorlar.

Geri Getirme Büyüsü kaç günde tutar sorusuna ise şu şekilde cevap verebiliriz; 7 ila 15 gün içinde etki edecektir. Büyünün yapılmasından sonra tam 7 ila 15 gün sonra tesir etmeye başlar.

Bağlama Büyüsü adlı yazımı incelemek için linki tıklayın, ayrıca youtube kanalım için buraya tıklayın.

Oyla post
“Geri Getirme Büyüsü” üzerine 14 yorum
 1. bende sevgilim için böyle bir işe kalkıştım.onun sayesinde şeyda hocam gibi birini tanıdım.çok hanım bir kadın ilmi de öyle konuşmasıyla etkiliyor zaten.geri getirme büyüsünün uygun olduğunu söyledi inanıp güvendim ve başladık.onu öyle çok seviyordum ki bu işlemle döndü.daha hayırlı işlerede kalkışacağız inşallah allah razı olsun şeyda hocam numarasınıda bırakayım görüşmek isterseniz 05461240817

  Cevapla
 2. merhabalar ismim levent 45 yaşında işinde gücünde bir insanım.ceyda iisimli bir kişi ile görüşmeye başladım aşık oldum kopamadım.kendisi çok kolay ayrıldı benden bu ayrılma sebebiyle medyum arayışına girdim şeyda hocam çıktı karşıma iyi ki de çıktı ne dolandırıcılar varmış ya paramı kaptırsaydım diye düşünmedim değil hanı.neyse şeyda hocam ilim sahibi bir hanım belli geri getirme büyüsü ile olumlu sonuç aldık .allah razı olsun hocam sizlerede vesile olur inşallah 05461240817 ulaşabilirsiniz

  Cevapla
 3. selamün aleyküm hocam inşallah görürsünüz sizden allah razı olsun arkadaşlarda okusun diye yorum yapıyorum.işlemimiz den sonuç aldık allahın izniyle.sevdiğim kadın için yapmıştık 3 buçuk senelik beraberlik vardı.geri getirme büyüsü işleminin uygun oldugunu söyledi hocam ve başladık kısa bir zamanda geliişmeye başladı tesekkür edrim şeyda hocam

  Cevapla
 4. merhaba.şeyda hocam sizde görürsünüz inşallah yorumumu.allah razı olsun sizden 23 senelik evlilik daha huzurlu şuan da.kocam için yaptırdığım şeyda hocamın vesilesi ile geri getirme büyüsündeen sonuç aldık.ben huzurlu mutluyum sizde görüşüp konuşmak isterseniz 05461240817

  Cevapla
 5. selamün aleyküm arkadaslar bende geri getirme büyüsü yaptırdım şeyda hocama olumlu sonuç aldık çok teşekkür edertim kendisine eşim le beraberliğimiz devam ediyor artık şeyda hocamın yaptığı işlemle .1 buçuk yıllık evliydik seviyorum ve asla bitmesini istemiyorum.sizinde derdiniz var ise şeyda hocamla bir konuşun derim numarasınıda bırakıyorum 05461240817

  Cevapla
 6. merhaba arkadaşlar yorumlara bakıyorum da çok olumlu.bende şeyda hoca ile görüşeceğim inşallah sonuç alırım..hakkında söylenenler dikkatimi çekiyor ilim sahibi bir hanımmış.sonucuda yazarım tekrar ne olursa olsun.

  Cevapla
 7. merhaba cevdet ben işlem yaptırdım şeyda hocaya ve olumlu sonuçtu şaşkınlığım hala üzerimde gerçekten.çok seviyordum nalanı onun için geri getirme büyüsünü yaptı şeyda hocam allah razı olsun nihayetindede tuttu ve benimle nalan.o kadar huzurluyum ki anlatamam gerçekten görüşebileceğiniz hoca şeyda hoca.bi konuşun derim 05461240817 numarası bu.medyumlara paranızı kaptırmayın diye yazıyorum yapıyorum bu yorumu.şeyda hoca belli ediyor kendini ilmine güvenen bir kadın kendisi .

  Cevapla
 8. selamün aleyküm 4 çocuk sahibi bir kadınım ve 2 hafta içerisinde yaşanan olaylar oldu beni kırdı yıktı ama çok inat bir yapım var hazmedemedim bu geri getirme büyüsünü yaptı şeyda hocam allah razı olsun kırıldığım yerden doğdum.karsıma çıkan iyi insan şeyda hocam ne ilim sahibi anlayışlı bir kadınsın geerçekten allah razı olsun hocam beni nasıl bir sıkıntıdan kurtardın

  Cevapla
 9. arkadaşlar şeyda hocam sayesinde bende eşime tekrar kavuştum.3 ay yok oldu resmen bitti dedi ne olduğunu da anlamadım şeyda hocamı tavsiye etti bir arkadaşım iyi ki de konuştum rahatladım işlem yaptı tuttu allah razın olsun kocam yanımda ayrı kaldığımız zamanlara bile kızgınım ama yapacak birsey yoktu ve çok da geçmeden hocamı buldum allah razı olsun şeyda hocam

  Cevapla
 10. merhabalar düğünden döndük bizde ve arayış içerisindeyken şeyda hocamı buldum geri getirme işlemi çok etkili oldu konuşmaları da gayet umut vericiydi.gerçekten büyük bir olayın önüne geçildi allah razı olsun hocam

  Cevapla
 11. selamün aleyküm ben ferdi.56 yaşındayım.şeyda hocaya işlem yaptırdım ve sonuç tam da dediği gibi yaşandı kısa sürede etkili.tavsiye üzerine konuştum kendisiyle iyi sonuçlar alacağından emin gibiydi ben öyle hissetrtim buna inandım ve ınancım boşa çıkmadı.geri getirme büyüsü ile oldu bu durum . Allah razı olsun kendisinden.

  Cevapla
 12. merhaba öncelikle herkese başımdan geçen olayı kısaca anlatayım.27 yaşındayım aynı mahallede oturduğumuz bir kıza aşıktım.ne yaptıysam olmadı kendisi beni istemedi.bende internette bu alanda çalışma gerçekleştiren hocalarla görüştüm.şeyda hocam 4.hoca dır ki diğerlerine hoca bile demek istemiyorum.okadar deli paralar gönderdim ve sonuç kandırıldım dolandırıldım.şeyda hoca yı tavsiye ediyorum çünkü yaptırdığım işlem ile şeyda hoca o kızı bana geri getirme büyüsü sayesinde mutluluğa kavuşturdu.

  Cevapla
 13. Büyü yaptırmak istiyorsanız eger büyüler konusunda gerçekten iyi sonuçlar verebilen şeyda hocayı tavsiye ederim. Kendisinin ilim irfan sahip olduğu anlaşılıyor ve her durum için kullanabiliyor. Sizlere de kesinlikle tavsiyemdir. Ben kendisine gideni geri getirme büyüsü yaptırdım sonuca odaklı değildim ama içimdeki hisler sezgiler yaptır der gibiydi. Sevdiğim adamı kısa sürede bana geri getirdi.Bu denli hızlı işlemleri olan birisine daha önce denk gelmedim. Efsane diyebilirim.

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın