Çok Etkili Muhabbet Duası

Çok Etkili Muhabbet Duası

Çok etkili muhabbet duası sevilen kişi tarafından istenilen sevginin kazanılması ve kendisine yansıtılması için yapılan büyü esnasında kullanılan dualar arasında bulunmaktadır. Muhabbetin artması ve sevilen kişiye karşı oluşan özlemin sözler ile birlikte yeniden canlanması adına da yapılmaktadır.

Çok Etkili Muhabbet Duası

Seven tarafından sevdiği kişiye karşı yapılmaktadır. Genel olarak eş, dost, arkadaş, akraba ve sevgili tarafından bu tür muhabbet artırıcı dualar büyü esnasında kullanılır. Dualar arasında etkisi büyük olan ve hayırlı olarak anan dualardır. Muhabbetin sonsuza kadar artırılması için kullanılan büyüler arasında bulunmaktadır.

Çok Etkili muhabbet Duasının Önemi

Çok etkili muhabbet duası etmek kişiye manevi anlamda da bir güç ve ferahlık hissi yatmaktadır. Sevilmeyen kişilere karşı daha farklı dualar medyumlar tarafından yapılan büyüye göre kullanımı yapılmaktadır. Medyumlar bağlama ve muhabbeti artırmak adına farklı büyüler yapmaktadır.

Sevilen kişi ile daha fazla konuşmak, sözler söylemek ve muhabbetin artması anlamında da kullanılan dualardır. Genellikle büyü esnasında medyum tarafından en uygun olan dua belirlenir ve büyünün bir sonraki aşamasında da kullanımı yapılır. Dua esnasında Allah ismi anılarak dua edilir.

Etkili muhabbet duası seven kişi tarafından okunan dualardır. Medyumlar konuşmanın artmadı ve sevilen kişi ile aralarında oluşan bağın artması adına muhabbeti artırmak amacıyla en uygun büyüyü yapmaktadır. Dualar büyülerin en son aşamasında hem medyum hem de kişi tarafından sesli ve sessiz olarak tekrarlanacak şekilde okunmaktadır.

Muhabbet duası kalpten gelerek istemesi ve Allah adını anarak her yerde Allah’tan istemesi sonucunda etkisini göstermeye başlamaktadır. Farklı alanlarda da kullanımı yapılan dualar arasında bulunmaktadır. Muhabbet Duası oldukça etkili ve faydalı olan dualar arasında bulunuyor ve birçok kişi tarafından da okunmaktadır.

Gece saatlerinde kişi belirli süreler boyunca muhabbet artırmak adıma belirlenen duayı birkaç kez tekrar ederek okuması ve inanması gerekmektedir.

Çok Etkili Muhabbet Duasının Özellikleri, Çok Etkili Muhabbet Duası

Muhabbet duası inancı artırmak isteyen ve sevdiği ile daha fazla konuda konuşmak isteyen kişiler için yapılan ve söylenen dualardır. Bu tür dualar medyumlar ve hocalar tarafından doğru bir hitap şekli kullanılarak okunması gerekmektedir.

Okunacak olan duanın anlamı bilinmeli ve anlama uygun olarak hareket edilmesi gerekmektedir. Medyumlar tarafından kişinin istemesi ile birlikte yapılan bağlama ve söz artırıcı büyüler arasında da kullanılan dualardır. Her insanın büyüye ve duaya olan inancı farklı olmaktadır.

Medyumlar karşı olan ilgi son dönemlerde de artmaya devam etmektedir. İnsanların kısa sürede istedikleri her şey için büyü yaptırmak istemesi çoğu zaman farklı sonuçların oluşmasına neden olmaktadır.

Muhabbet artırıcı dua adından da aşıldığı gibi karşı taraf ile olan muhabbetin ve konuşmaların artması anlamını taşımaktadır. Sessiz, konuşmayan ve sakin insanların sevdikleri tarafından daha fazla konuşmaları için de yapılmaktadır.

Dua esnasında önemli olan nokta kişinin niyetine bağlı olarak hareket etmesidir. Niyetin olumsuz olması duanın kabulünü geciktirmektedir. Dualar anlam yoğunluğu ve amacı bakımından bir çeşit hazine gibidir. İnsanların rahatlığı ve vicdan açısından da mutlu olması adına dualar okunur ve büyüler yaptırılır.

Her duanın anlamı kişinin istediği amaca uygun olarak belirlenmiştir. Dualar insanın kalbini onarır ve yeniler. Muhabbetin bir ömür boyu sürmesi adına dualar okunur.

Sevgi Artırmak Adına Kullanılan Dualar Hakkında Bilgiler

Sevgi artırıcı duanın etkisi oldukça geniş olmaktadır. Hem faydalı hem de yararı olan dualar arasında bulunmaktadır. Aşk ve muhabbet artırma ve seven kişinin sevgisini artırmak amacıyla sevgi attırma duası okunur. Medyumlar büyü sırasında büyü yaptığı kişiye ait olan nesneleri ve eşyaları da dualar eşliğinde okunmaktadır.

Dua okunmadı için anlam ezberi de yapılmalıdır. Anlamı bilinmeden söylenen dualar kişi kalbinde istenilen niyetin az olmasına ve duanın etkisini geç göstermesine neden olmaktadır. Sevgi artırmak sevgiliye karşı duyulan özlem ve aşk sonucunda yapılmaktadır.

Büyü sırasında medyum sevgiyi artırmak adına duayı okur ve karşı tarafta oturan kişiden de tekrar etmesi söylenir. Duanın belirli sayıda tekrarı yapılmaktadır. Kişi istek ve niyetlerinin kabulü için sevgi ve muhabbetin artması için dualar okunmaktadır. Her dua anlamını bilen ve okuyuşunu doğru olarak söyleyen kişi tarafından okunması durumunda etki süresi daha kısa olmaktadır ve hemen etkisini göstereceğine inanılmaktadır. Bağlama Duası adlı yazımı buradan inceleye bilirsiniz. Ayrıca youtube kanalımı buradan takip ede bilirsiniz.

Oyla post
“Çok Etkili Muhabbet Duası” üzerine 2 yorum
  1. Evimde ki huzuru medyum şeyda hocama borçluyum.tesekkurler şeyda hocam.

    Cevapla
  2. merhabalar herkese.şeyda hoca ile iletişime muhabbet duası işlemi için geçtim.saolsun baya dinledi beni ve çalışma gerçekleştirdi.işlemi aramızda soğukluk olmaya başlayan eşim için yaptırmak istemiştim iyikide yaptırmışım çünkü artık evin içinde asık suratla dolaşmak da yoruyordu beni.tavsiye ediyorum çalışması baya etkiliydi.

    Cevapla
Yorum yapın

Arayın