Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü

Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü

Çoğu durumda, bir kadını kendine aşık etme büyüsü, sevdiği kadın tarafından sevilmediğinde veya sevdiği kadın kendisiyle ilgilenmediğinde kullanılır. İnsanlar evde aşk büyüsü yapabilir veya bunu onlar için yapması için medyumlar tutabilir. Burada gözden kaçırılmaması gereken bir nokta vardır:

Büyü, doğaüstü varlıklar tarafından yapılır. Sonuç olarak, kişinin büyü yaparken kötü etkilere maruz kalmaması ve büyünün olumsuz bir etki yaratmaması için büyüyü bir medyuma yaptırması gerekir.

Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü

Sevdikleri ya da hoşlandıkları kadınları kendilerine bağlamak isteyen insanlar, onlara çılgınca aşık olmalarını sağlamak için tedaviyi büyüde bulurlar. Ayrıca, büyünün yaklaşımı bekarlarla sınırlı değildir. Eşleri tarafından eskisi kadar sevilmeyen veya eskisi kadar ilgi görmeyen erkekler de büyüye yönelirler.

Evli erkekler bu aşk büyüsünü eşlerine, onları eve ve kendilerine bağlamak için yaparlar. Bir kadını kendine aşık etme büyüsü yapılmadan önce iyi niyet olmalıdır. Aşk büyüsünde niyet çok önemlidir. Medyumlar tarafından okunan konuya bağlı derin dualar da büyü etkisinde oldukça önemli ve etkilidir.

Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsünün Tarifi

Önce size aşık olmasını istediğiniz kadının size aşık olmasını sağlayacak tarifi inceleyelim. Birçok farklı aşk büyüsü vardır ve tarif, yapılan büyünün türüne göre değişir. Çünkü bu büyüleri yapma yöntemleri birbirinden farklıdır. Daha önce de söylendiği gibi, bir kadını kendine aşık etme büyüsü evde veya bir medyum tarafından yapılabilir. Kişi evde büyü yapmayı planlıyorsa, önce büyü kitaplarından kapsamlı bir araştırma yapmalıdır. Aşk büyülerinden güzel sonuçlar almak isteyenler ise işlemlerini bir medyuma yaptırmalıdır.

YouTube video

Değer verdiğiniz kişinin ruh ve beden sağlığı hakkında medyumlara bilgi vererek sevdiğiniz kişiye özel bir aşk büyüsü oluşturabilirsiniz. Ayrıca, hem ruhani varlıklar hem de somut unsurlar, aşk büyüsü yapmak için kullanılabilir. Bu konuda en güvenilir bilgiyi medyumlardan sağlayabilir.

Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsünün Aşamaları Nelerdir?, Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü

Büyü yaparak bir kadını kendine nasıl aşık edebilirsin? Daha önce de belirttiğimiz gibi evde veya medyumlar  tarafından yapılabilir. Peki, aşk büyüsünün aşamaları nelerdir? Herkesi bu konuda bilgilendireceğiz. Aslında evde aşk büyüsü yapmak basit bir işlemdir. Önemli olan adımları eksiksiz ve hatasız takip etmektir. Yapmak istediğimiz aşık etme büyüsünü, büyü kitaplarında aramak mümkün. Aşağıda, evde yapılabilecek aşk büyüsü formülünün ve adımların bir listesi bulunmaktadır:

Aşk büyüsü yapmadan önce harcanması gereken süreye dikkat etmek çok önemlidir. Zamanı ve ortamı belli olduğunda büyüyü yapacak kişi önce abdest alarak ile temizlenmelidir. Oda daha sonra loş ışıklar ile düzenlenmelidir. Bu şekilde sakin ve dinlendirici bir ortam oluşturulmalıdır. Bu işlemden sonra temiz bir şekilde niyet edilmelidir.

Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra gereken büyü için bir nesne seçilmeli ve adımlarına harfiyen tekrar devam edilmelidir. Daha sonra seçilen nesne evin içinde iki hafta boyunca kimsenin göremeyeceği ve erişemeyeceği bir yere konulmalıdır. İki hafta içerisinde bu tekniklerin doğru uygulanması sonucunda aşk büyüsü karşı tarafta etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü yapılan kişi, bir kadını kendine aşık etme büyüsü sayesinde büyü yapan kişiye delicesine bağlanacaktır.

Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü Etkisinde Olanlar Nasıl Davranır?

Bir kadını kendine aşık etme büyüsü yapılan kişide iki hafta sonra derin düşünceler ve dikkat dağınıklıkları oluşması yüksek bir ihtimalle muhtemeldir. Bu insanlar, büyüden önce tipik ve sıradan bir uyku düzenine sahip olmalarına rağmen, büyüden sonra uykuya dalmakta inanılmaz derecede güçlük çekerler. Başka bir deyişle, uzun süre uğraşlar vermelerine rağmen uyuyamazlar.

Ayrıca aşk büyüsünün etkisi altında kalan kadınlar, sürekli büyüyü yapan kişiyi düşünmeye başladıklarını fark ederler Büyü yapıldıktan sonra, büyü yapılan kadın, büyüyü yapan kişiyi karşı konulamaz düzeyde özlemeye başlayacaktır. Ayrıca, büyü yapıldıktan yaklaşık olarak iki hafta sonra, büyünün hedefi olan kadın, büyüyü yapan kişiyle tanışmıyorsa tanışmak için, tanışıyorsa sürekli yanında durmak elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Bu şekilde, her iki insan da birbirlerine kavuşur. Yaşamlarının geri kalanını birlikte ve mutlu, huzurlu, aşk ve güven dolu bir şekilde geçirirler. Eğer yukarıda belirtilen sonuçların kısa sürede ortaya çıkmasını istiyorsanız, kesinlikle ama kesinlikle alanında uzman bir medyum tarafından yapılan bir aşk büyüsünü yaptırmalıdır.

Oyla post
“Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü” üzerine 6 yorum
 1. kendimden yaşça küçük bir hanım istemedi beni ve oyun da oynadı bana.yediremedim kendime medyum arayışına girdim.şeyda hocaya işlem yaptırdım kendime aşık etmek istedim çünkü seviyordum da kendisini.henüz 2 haftalık sözlüyüz allah razı olsun şeyda hocadan

  Cevapla
 2. eski sevgilim le büyük bir tartışmayla ayrıldık.onu tekrar geri istediğim için bu işlem üzerine şeyda hocamla konuştum kendime aşık etmek için.işlemimiz şeyda hocamın çalışması istediğimiz gibi ilerledi ve sonuç alabildik.şeyda hocam dan allah razı olsun güvenilir bir ilim sahibi hoca.

  Cevapla
 3. 42 yaşında ve bekar bir kişi için şeyda hocamla görüşme sağladım.bana kesin sonuç ile alakalı hiçbirsey söylemedi ama konuşması etkiledi ve işlem yaptırdım.konu ile alakalı konuştuktan sonra hemen çalışmaya başladı sağolsun ilgilendi ve tuttu işlem.kendime aşık etme çabasındaydık ve işlem hala çok iyi.allah razı olsun şeyda hocam

  Cevapla
 4. Selam. sitenizi tasadüfen buldum. Bu bilgiler son derece iyi ve doğru bilgiler. Mutlaka size geri döneceğim . her şey için simdiden teşekkürler.

  Cevapla
 5. selamün aleyküm arkadaşlar beni arkadaşı olarak gören bir hanımefendi için bu çalışmaya girdik şeyda hoca ile.kendisi tecrübesiyle konuşup da ikna etti beni doğru olan olabilecek ne ise onu söyledi hakikaten.karşı tarafa yoğun duygular içerisindeyim o yuzden aşık etme büyüsünü yaptırmak istedim artık çünkü katiyen beni arkadaştan öte görmüyordu.işlem kısa sürede etki edince çok mutlu oldum tesekkürlerimi sunuyorum şeyda hocam.

  Cevapla
 6. merhabalar ben salih.kısaca durumumu anlatayım sizlere ve şeyda hocanın aşık etme büyüsünün nasıl etkili olduğundan bahsedeyim.karşı komşumuzun kızı için yaptırdım işlemi.kendisini çok seviyorum.yaşı benden biraz büyük bundan dolayı istemedi beni.içerledim de bu duruma biraz.işlemi yaptırdım fakat böyle sonuç alacağımı düşünmemiştim.etkisi hemen olan bir işlemdi.kısa sürede tesirini gördük.şeyda hocaya tesekkür ederim.saygılar.

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın