Bağlama Duası

Bağlama Duası

Bağlama duası, kişinin sevdiği kişiyi ya da karşısındaki kişiyi kendine bağlamak için yapmış olduğu dualardır. Bu dualar sayesinde kişi sevdiğine kavuşur ve karşısındaki kişi de kendini sever. Bu dualar sayesinde birbirini sevmeyen çiftlerinde birbirini sevmeye başladığı görülmüştür.

Bu duanın etkisiyle insanlar bir ömür boyu mutlu ve yan yana hayat yaşarlarken bağlanma duası sadece sevdiğiniz kişiyi sizi ait etmek için değil, evde yaşanan problemler, aileler arasında yaşanan sıkıntıları gidermek için de edilen dualardandır.

Özellikle bu duanın edildiği evlerde aşk, sevgi muhabbet saygı bağları gelişmiştir ve daha da gelişerek mutlu yuva kurarlar. Birini kendine bağlamak için edilen dualar noktasında eşinizi kendinizi, evinizde ve çocuklarınıza bağlanmak için bu duayı edebilirsiniz.

Bağlama duası kişinin bireysel olarak yapabileceği dualar arasındayken alanında uzman ve medyum yada hocalardan da destek alarak bu duaları yapabilir. Ayrıca bağlama duası ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler bu duaları tek başına yapmamalıdır. Uzman bir kişiden destek alarak dua etmeye başlayabilir ya da uzman kişiye dua ettirebilir. Dualar edilirken kişinin salih niyetli olması kötü bir niyet göz etmemesi duayı doğru bir şekilde etmesi kendisi ve dua ettiği kişi için faydalıdır.

Bağlama Duasının Yapılışı, Bağlama Duası

Bağlama duası yapılışı, öncelikle bağlama duasını farklı farklı yapılış tarzları bulunmaktadır. Bağlama  duasının birbirinden farklı çeşitleri bulunuyorken bunların en başında eşi kendine bağlama duası, eşi eve bağlama duası, sevgiliyi kendine bağlama duası, çocuğu eve bağlama duası gibi farklı birçok bağlama duası da bulunmaktadır. Bağlama duasında önemli ayrıntı kişinin içten samimi bir şekilde ne kendisine ne de karşıdaki kişiye kötü bir niyet gözetmeksizin bu duayı etmesidir.

YouTube video

Dua sonrasında kişi eşini, nişanlısını, kendine bağlaya biliyorken mutlu bir hayat geçirebilmektedirler. Bağlama duası sayesinde aşk duygusu yaşadığı kişinin kendisine de aşık olmasını mutlu bir evlilik yolunda ilerlemesini sağlayabilir. Bu duaların edilmesine dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntı bulunmaktadır. Kişinin istemediği nefret ettiği bir kişi arasında kadından intikam almak amacıyla bu duayı etmemelidir. Böyle bir şeyin yapılması kötü niyete girdiği için kötü niyetle yapılan duaların geri dönüşü olmayacaktır. Bu dualar edilirken alanında uzman kişilerden destek alınması doğru bir niyetle duanın edilmesi önemli bir ayrıntıdır.

Hızlı Etki Eden Bağlama Duaları

Hızlı etki eden bağlımı duasını farklı okunuş tarzları vardır. Bence bu duaların farklı farklı özellikleri de bulunmaktadır. Kişiler bu duaları ederken farklı amaç ve niyetli olabilirler. Bu duaların en önemli özelliği hızlı bir şekilde etki etmesi ve kişilerin bir ömür boyu mutlu hayat sürmelerine vesile kılmasıdır. Kişinin çok etkili bağlama duası etmesi sayesinde evlilikler, nişanlılıklar daha sağlıklı ve daha uzun sürmektedir.

Çok etkili Bağlama duası evliliklerdeki, aşk muhabbet, sevgi bağını kalıcı bir hale getirir. Dua edilirken kişiler hassas olmalı ve dikkatli olmalıdır. Çünkü dua edilirken ki niyet kişinin bu duanın kabul olması sürecindeki hayatını etkilemektedir. Ayrıca duaların etkisi çok kuvvetli olduğu için ufak bir yanlışlık ya da kötü bir niyet dua edeni ve edilen kişiyi geri dönüşü olmayan bir yola sürükleyebilir.

Gerçek Bağlama Duasını Nasıl

Bağlama Duası
Bağlama Duası

Bağlama duası birbirinden farklı yöntemleri ve stilleri bulunmaktadır. Bunların içerisinde en önemlilerinden bir tanesi de gerçek bağlama duasına nasıl yapıldığını öğrenmektir. Gerçek bağlama duasının edilmesi sayesinde kişiler sevdiklerine kavuşabilirler.

Bu duada farklı unsurlar farklı tılsımlı sözler bulunduğu için bu duanın öğrenilmesi, duanın edilmesi noktasında önem arz eder. Bu konuda alanında uzman medyum yada hocalardan destek alınarak dua edebilir. Çünkü yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler bu duayı yanlış edebilir.

Bu durumda da duanın tesirinde farklılaşma hali yaşanabilir. Öncelikle dua etmesini bilmeyen kişiler alanında uzman bir medyum ya da hocadan destek almalıdır. Ayrıca dua edilirken kişilerin salih niyetli olması ve duayı doğru bir şekilde etmeleri de önemli bir durumdur. Duanın faydasını kişiler ancak bu şekilde görebilirler.

Anında Etkili Bağlama Duası

Anında etkili bağlama duası, sayesinde kişiler sevdiklerine kavuşur ve karşıdaki kişinin kendisine aşık olmasına vesile olabilir. Bu duaların etkisi bir ömür boyu sürerken bağlama duası sayesinde kişi evliliğini kurtarabilir. Nişanlılık sürecinde kurtarabilir ve mutlu bir hayat sürer. Ayrıca kişi size aşık olmuş ve kişi ile evlilik yolunda ilerliyor olabilirsiniz. Duayı kendiniz içinde edebilirsiniz, eşinizle, nişanlınızla sevgilinizde, hatta ailenizle aranızda sıkıntılar yaşanıyor ise Bağlama duası ederek aradaki sevgi saygı muhabbet duasını geliştirebilirsiniz.

Bağlama duası için edilen dualar içerisinde eşini eve bağlama duası bulunmaktadır. Eşini eve bağlama duasıyla eşinizi evinize ve kendinize bağlayarak mutlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Ancak bu konuda yeterli bilgiye sahip değilseniz öncelikli alanında uzman bir medyumdan destek almanız ve bu dualar edilirken salih niyetli olmanız önemli bir ayrıntıdır. Salih niyetli olmaması ve bu konuda yeterli bilgiye sahip olunmaması duaların yanlış etki etmesine sebep olabilir. Kişinin bu konuda alanında uzman bir kişiden destek alması duanın faydasını artıracaktır.

Çünkü bu duaların etkisi çok kuvvetli ve küçük bir yanlış detay ya da kötü bir niyet ile edilmesi dualar için geri dönüşü olmayan bir yola sürükleyebilir. O yüzden unutmayınız ki bu konuda yapabileceğiniz en önemli nokta alanında uzman bir kişiden destek alıp size tavsiye edildiği gibi duayı etmek ve dua edilirken salih bir niyet ile duanın kabul olacağına inanarak etmektir. Ayrıca youtube linkinden kanalıma ulaşabilir diğer konularla ilgili tanıtımlarımı inceleye bilirsiniz.

Oyla post
“Bağlama Duası” üzerine 18 yorum
 1. mrh seyda hocam sayende benn ve esim için hazırladıgın bağlama duası ıle esimle onca zamanda sonra daha muhabbet içindeyiz sag ol hocam bzıım ıcın yaptıkların adına. zor zamanlardan sonra guzel gunlerın ıcıne sayende girdik yenıden .

  Cevapla
 2. selamun aleyküm şeyda hocama güvenebilirsiniz. şahsen ben çok memnun kaldım. Önceden nişanlım ile sürekli olarak sıkıntılar yaşıyorduk, ikimiz de sebepleri bilemiyorduk. Kimi zaman normal hallerde bile sıkıntılar olurdu.
  şeyda Hoca’ya durumu anlattığımda aramızdaki sıcaklıkla alakalı bağlama duası yapılabileceğini söyledi ve bağlama Vefk adı verilen bir işlem yaptı. 6 günde bana ulaştı ulaştı.
  hocamın tarife talimatları dogrultusunda anlattığı şekilde kullanmaya başladım, normalde belirttiği süreden çok daha hızlı etki etti. şahsen şok içindeyim bu kadar hızlı sonuç vereceğini tahmin etmiyordum. yedi ile kırk gün artasında bir sonuç beklediğini söylemişti ama benim yaptırdığım çalışma bana geldikten 19 günden itibaren etkisini göstermeye başladı. Vefkin nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız merak etmeyin gerek yok, herşeyi tane tane anlatıyor detaylıca. ellerine sağlık hocam

  Cevapla
 3. selamün aleyküm arkadaslar.konuya gelecek olursam .eşim başka birine aşık oldum diyip eşyalarını da alıp gittiğinde benim yanımda medyum şeyda hocamdan başkası yoktu.bu ağır ruh halimde benimle konuşması teselli etmesi bile ne kadar iyi niyetli biri olduğunun göstergesiydi ki bunu iletişime geçtigi an da anlıyorsunuz zaten. merak etme diyip sabret bekle diyordu.çok zordu beklemek sabır etmet sukunetimi korumak ama sabrettik ve mutlu sona ulaştık şeyda hocam sayesinde. bağlama duası yaparak giden eşimi kendi evine ve yatağına pişman olarak geri getirdi. Allah razı olsun şeyda hocamdan iyi niyetiyle tanışmak isterseniz numarasını yazıyorum.05461240817. onun sizinle konuşması bile yetiyor insana emin olun güveniniz boşa gitmeyecek.

  Cevapla
 4. merhaba arkadaslar kısaca yazacağım ki durum şundan ibaretti ve çok şükür sonuç benden yana oldu.bi sevgilim vardı çok seviyordum kendisini ama onun sevgisi benimki kadar degilmiş ayrılmak istedi. farklı olaylarını da gördüm her neyse sevgilim için şeyda hocamla görüştüm .bağlama duası ile benden ayrılan sevgilim artık nişanlım.tesekkür ederim şeyda hocam allah razı olsun ilrtişim için numarasını yazıyorum konuşunca anlayacksınız zaten iyi niyetli bir insan 05461240817

  Cevapla
 5. selamün aleyküm ben deniz.şeyda hocam bağlama duası ile evliliğimi sağladı.eşim işlem e başlamadan önce hiç oralı degildi.ben hiç yoktum kafasında.şeyda hocam sayesinde şuan esim kendisi.buraya da yazmak istedim ki görün diye çünkü medyum adı altında çok dolandırıcı var.iyi ki şeyda hocamla çalıştım bana çok da iyi geldi açıkcası kendisi.konuşmasıyla iyi niyetiyle.allah razı olsun ondan iletişime geçmekm isterseniz 05461240817

  Cevapla
 6. selamün aleyküm arkadaşlar.bende annem ve babam için şeyda hoca ile görüşme sağladım.ziyadesiyle memnun kaldık ki sizinde problemleriniz var ise şeyda hoca ile iletişime geçebilirsiniz.05461240817.olumlu sonuç aldık biz.konumuz ise şuydu babam la annemin arası açılmıştı.iş ciddi anlamda kötü yerlere gidiyordu bu yuzden şeyda hoca karşıma çıktı ve görüştüm.şeyda hocam bağlama duası ile hayırlı bir şekilde vesile oldu. 2 bucuk aydır falan gayet düzeldi.iyiler.allah şeyda hocadan razı olsun

  Cevapla
 7. selamun aleyküm hocam bağlama duanızla yaşamım değişti Rabbim sizden razı olsun . emegınıze ellerınıze saglık

  Cevapla
 8. selamün aleyküm arkadaslar halime ben.bağlama duasını babam için yaptırdık annemle.şeyda hocamın da yönlendirmesiyle hayırlı bi şekilde sonuç aldık bağlama duasından.babam kopmuştu artık iyice annemden annem 45 yaşında genç de henüz ve benim zorlamamla kalkıştı bu işe.allah razı olsun diyoruz şimdi iyi ki iyi ki şeyda hocama denk geldik öylr işinin ehli bir hanım konuşmak görüşmek isterseniz kendisinin numarsı 05461240817

  Cevapla
 9. merhaba deniz ben.arkadaşlar bende bağlama duası yaptrdım 5 yıllık sevgilime.ayrılmıştı sebepsiz ortada hiç bisey yokken.3 ayı geçkin ayrı kaldık. allah razı olsun şeyda hoca çıktı karşıma da çözdü bu durumumu.iletişime geçmek isterseniz diye bırakıyorum numarasını 05461240817

  Cevapla
 10. kuzenim ve onun annesine yardımcı olmuş şeyda hoca ve benimde sıkıntım vardı tavsiye ettiler ve görüştüm kensiyle gerçekten anlaşılıyorda zaten konuşmasından bana da yardımcı oldu sonuş aldım sizlere de tavsiye ediyorum derdinizi sıkıntınıza çözüme ulaştırır inşallah

  Cevapla
 11. selamün aleyküm arkadaşlar şeyda hocam la görüştüm bende ve bana da yardımcı oldu derdimi anlattım çözüme ulaştırdı tesekkür ederim hocam iyili sizi tabımışım bağlama duası etkisini hemen gösterdi ve çok mutluyum sağ olun.

  Cevapla
 12. bağlama duası ile şeyda hocam vesile oldu bana ve kuzenime onaylanmış ve sonucu istedğiğmiz gibi oldu.tanımadığım bir kişi için di ama seviyordum işte başkasıyla olması canımı yakıyordu.şeyda hocam la konuşup olayı durumu anlattım.bağlama duası ile yardımcı oldu allah razı olsun hocam

  Cevapla
 13. uzaktan uzaktan baktığım asla benimle olmayı kabul etmeyen bir kişi vaedı onun için şeyda hocamla görüştüm ilk kez böyle bir işlem yaptırıyorum çok heyecanlıydım ve halaa şaşkınım kısa sürede etkini gördük sağolsun hocam çok ilgilendi benimle işleme önem verdi şimdi çok mutlu huzurluyum

  Cevapla
 14. merhaba arkadaşlar 6 kez dolandırılmış olarak yazıyorum buraya.iyiki şeyda hocamla karşılaştım yoksa yine doalndırılırdım heralde bi daha başka medyum aramak mı aman aman .şeyda hocamın yaptığı işlem le huzur buldum allah razı olsun şeyda hocam numarası 05461240817 başka medyumlara aldanmayın bence hem zamanınız hem paranız gidiyor yazık

  Cevapla
 15. merhaba bende şeyda hocama işlem yaptırdım etkişsini gördüğümüz olumlu bir işlem oldu allah razı olsun kendisinden .bağlama büyüsü ile sevdiğim adama tekrr kovuştum

  Cevapla
 16. merhaba ismim ayşe.bağlama duasını ilk önce ben yaptırdım şeyda hocaya ve sonuç mükemmel olunca arkadaşım da yaptırdı .onunda işlemi çok iyiydi güzel sonuçlar çıktı önümüze.allah razı olsun şeyda hocadan yıllardır uğraşılan bir durumdu bizimkisi.2 ay da sonuç aldık.sağolun hocam.

  Cevapla
 17. benimde 6 . medyum şeyda hoca ile olan çalışmamdan sonra nihayete erdi sorunum sıkıntım.Allah razı olsun şeyda hocadan.

  Cevapla
 18. Her önüne gelen hocayım medyumum derse bu kadar insan mağdur oluruz. 2 hocayla çalıştım sonuç sıfır elimde avucumda ne varsa yolladım yetmedi hala para istiyor utanmadan.Yorumlara bakarak son olarak Şeyda hocaya ulaştım kendisine durumumu anlattım sağolsun beni hiç sıkılmadan dinledi.Şeyda hoca son du artık açıkcası buda olmasaydı ben artık bu işleri.Şeyda hoca gerçekten sözünün eri dürüst birisi ne söylediyse hepsini yerine getirdi ben hayatımda böyle birini tanımadım.Gerçekten bir medyum ile çalışacaksanız Şeyda hoca ile çalışın kendisibher zaman her konuda yardımcı olmaya çalışıyor.

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın