Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü nedir? En etkili bağlama büyüleri nasıl yapılmaktadır? Bağlama büyüsünün etkisi, süresi ne kadardır? Bağlama büyüsü ve bağlama duası ile ilgili bütün detaylar…

Bağlama büyüsü karşınızdaki kişinin size aşık olmasını sağlamak için ve bir ömür boyu o kişiyle birlikte olmak için yapacağınız işlemlerdir. Ayrıca bu büyü sadece karşınızdaki kişiyi sizi aşık etmek için değil evinizde huzursuzluk yaşadığınızda eşinizin size ilgisiz davrandığı durumda da bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu konuda bilgi sahibi değilseniz bağlama büyüsü yaptırabilmek için alanında uzman medyum ya da hocaya danışarak işlem sağlamanız daha doğru olacaktır.

Bağlama büyüsünün amacı nedir?

Bağlama büyüsünün birbirinden farklı amaçları bulunmaktadır. Öncelikle aşık olduğunuz kişiyi kendinize aşık etmek ve bir ömür boyu birlikte yaşamak için yapabiliyorken evliliğinde eşiyle birlikte sıkıntı yaşayanlar evlerindeki sadakat bağını kuvvetlendirmek isteyenlerde Bağlama büyüsü yaptırabilir aynı zamanda eski sevgilisini, eski nişanlısını kendine yeniden aşık etmek isteyen kişiler de bu büyü işlemini sağlayabiliyor.

Bağlama Büyüsü Yapılırsa Ne Olur?

Bağlama büyüsü işleminin birçok olumlu durumu bulunmaktadır. Özellikle aşık olduğunuz kişinin size aşık olması aranızdaki sevgi, muhabbet bağını geliştirmek için bu işlem sağlanabilir. Ayrıca büyünün yapıldığı kişiler yapılan kişi ile bir araya gelmek için her türlü çabayı gösterirler ve bir ömür boyu hiç ayrılmadan mutlu yaşayabilirler. Bunun dışında evliliklerinde sorun olan kişiler, gözü dışarıda olan kişilere de bu işlem sağlanabilmektedir.

Bu işlemin gözü dışarıda olan kişilere yapılması durumunda evine, çocuklarına, eşine karşı daha sadık olacaktır. Ayrıca eşinin sözünden çıkmayacak vardır. Aynı zamanda ailesinde sorun yaşayan ya da çocuklarıyla sorun yaşayan kişilerde Bağlama büyüsü yaptırabilirler. Bu  büyü ikisinin iletişimsel olarak bütün sorunu ortadan kaldırmış olur. Ayrıca bu büyünün çabuk bir şekilde etkisini gösterebilmesi için alanında uzman bir hocaya başvurulması da faydalı olacaktır.

Eşe Veya Nişanlıya Yapılan Bağlama Büyüsü

Erkeğe yapılan bağlama büyüsü sayesinde kadınlar istedikleri kişilere erişerek mutlu bir hayat yaşama fırsatını elde ederler.  Büyünün yapılmasında farklı farklı amaçlar bulunmaktadır.  Bu büyülerin amaçlarında erkeğe yapılan iyi niyetli veya kötü niyetli amaçlar yer alıyorken, kişinin karşıdaki kişiyi içten samimi bir şekilde art niyet gözetmeksizin kişiyi kendine bağlayıp onunla evlilik yolunda ilerlemesi için Bağlama büyüsü işlemi yapılabilir.

Bağlama büyülerinde niyet önemlidir. Sevmediğiniz bir kişiye sırf intikam almak için nişanlısından veya eşinden ayırarak size bağlama büyüsü yapmanız doğru bir davranış olmayacaktır. Ayrıca bu işlem sonunda geri dönüşü olmayan bir yola da girilebilir. Bağlama büyüsü yapılırken alanında uzman medyum ya da hocadan destek alınması önemlidir.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapabilir?

Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü yaptırmak için alanında uzman ve işin ehli kişilere gitmek doğru olacaktır. Aksine bu işlemi yapamayan ve bu konuda bilgisi olmayan bir kişiye gitmek yaptırdığınız işlemde bütün hayatınızı alt üst edecektir.

Ayrıca bu büyülerin içerisinde etkisini en çabuk gösteren büyü bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsü doğru yapılması hem size hem de karşınızdaki kişi için olumlu bir sonuç oluşturabilir. Bu bilgiler sayesinde kişiler evliliğinde rahat, huzurlu sadık, her geçen gün daha sevgi dolu bir yuva yaşayabilirler.

Ayrıca bu kişinin aşık olduğu kişi içinde hayatın her an yanında olabilmesi için bağlama büyüsü yaptırabilir. Bu büyünün etkisinde kalan insanlar her zaman sizin yanınızda olmak için elinden geleni yapar.

Ayrıca anne ve babası sorun yaşayan çocuklar tarafından yaptırılabiliyorken bu büyü sayesinde kişiler evlerine ailelerine bağlanarak sevgi dolu bir yuva kurarlar. Ayrıca bu işlemlerin doğru ve hatasız bir şekilde ilerlemesini isteyen kişiler alanında uzman kişilere başvurması önemli olacaktır.

Büyünün yapılma işleminde farklı farklı unsurlar bulunmaktadır. Bu büyü yapılmadan önce uygulanması gereken gerekli koşullar bulunuyorken bu büyüye özel sözlerde söylenmesi gerekmektedir. Kişilerin bu işlemi sağlarken tek başına olmaları doğru bir davranıştır. Ayrıca bu işlemi sağlarken sizin için olmasını istediğiniz ya da size aşık olmasını istediğiniz kişiye yönelik işlemlerde de bulunabilirsiniz. Bu büyünün en fazla tutma süresi üç günü bulacaktır.

Ayrıca bağlama büyüleri evde uygulanması durumunda yaklaşık 2 hafta içerisinde  işlem yapmış olduğunuz kişiye niyetinize göre kabul olacak ve size ulaşım sağlayacaktır.  Ayrıca bağlama büyüsünün etkisi ile karşı taraf size sırılsıklam aşık olur ve hiçbir zaman yanınızdan ayrılmaz.

Bağlama Büyüsünün İnsan Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü sonucunda insanların davranışlarında değişimler meydana gelirken bu davranışların bir kısmı olumlu bir kısmı da olumsuzdur. Bağlama büyüsü ile karşı karşıya kalmış bir kişi sosyal çevreden uzaklaşır içine kapanık bir hal alır. Sadece bu işlemin yapıldığı kişiyi düşünür ve onunla bir araya gelmek ister. Ayrıca sabah uyandıkları sürede aynada kendilerini bakamama gibi durumla da karşı karşıya kalabilirler.

İşlemin yapıldığı kişiler ruhen çöküntü içerisindedir ve hiçbir şey yapmak istemezler. Düzenli uyku uyuyan kişilerin uyku düzeni bozulur ve derin uykuya dalamazlar. Ayrıca konuşmalarında aksaklık ya da kekemelik gibi durumlar meydana gelebilir. Rüyalarında her zaman kabus görürler. Ayrıca bu işlemi yapan kişinin siması da sürekli olarak rüyasında karşısına çıkar.

Bu büyünün etkisi süresi 2 haftayı bulmaktadır. 2 hafta sonra tamamen etkisini göstererek kişinin hareketlerinde bu büyü belli olur. Birini bağlayarak kendine aşık etme büyüsü sayesinde istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilir bunun için yapılması gerekenler bulunmaktadır. Bunları kurallarına uygun bir şekilde oluşturmak doğru bir davranıştır. Ayrıca  bu işlemi kişilerin bireysel olarak yapması doğru olmaya bilir alanında bilgi sahibi bir medyumdan destek alınması gerekir.

Aşık Etme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Spread the love

6 Yorum

 1. nazife dedi ki:

  merhabalar.allah razı olsun şeyda hocam 27 yıllık evililğim var son 8 ayı zindandı şimdi güneşlendi yeniden sayende oldu bağlama büyüsü ile allah razı olsun tekrar bnde yazmak istedim numaranızı da vereyim aramak isteyen olursa arkadaslara 05461240817

 2. berrin dedi ki:

  merhaba.şeyda hocayı arkadaşıma tavsiye ettim çünkü bende işlem yaptırdım olumlu sonuç aldık.benim işlemim eşim için di.arkadaşımın ki ise sevgilisi için.şeyda hocam sağolsun alşah razı olsun bağlama büyüsü ile yaptı işlemi.huzurluyuz 3 ay oldu.şimde annemin sıkıntıları da var inşallah ona da yaptıracağız şeyda hocama .sizinde sıkıntınız var ise şeyda hoca ile gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz 05461240817

 3. şeydanur dedi ki:

  merhaba şeyda nur ben.tavsiye üzerine şeyda hoca ile görüştüm.kendisi kibar bir hanım ilmi iyi bir hanım.konuşunca anlaşılıyor zaten anlarsınız.eski sözlüm için bağlama büyüsü yaptı kendisi.olumlu sonuç aldık garanti de vermemişti üstelik.çok mutlu huzurluyum allah kendisinden razı olsun siüzde görüşmek isterseniz 05461240817

 4. hüseyin dedi ki:

  selamün aleyküm arkadaslar bende şeyda hocamla calışanlardanım.ilmiyle dikkat çeken birisi.bağlama büyüsü ile sevgilim artık eşim bu işlemle başladı çünkü.umudum boşa çıkmadı.allah şeyda hocamdan razı olsun .numarası 05461240817 iletişime geçmek isterseniz .

 5. nimet dedi ki:

  Daha önce büyü nedir bilmezdim ve öğrendikten sonra yaptırmaya falan da cesaret edemezdim düşünmedim hiç ama bir gün büyü yaptırmaya mecbur kaldım çareyi onda aradım içim umutludu ve bu işi en iyi yapan medyumu araştırmaya başladım. bu araştırmalar şeyda hocamı çıkardı karşıma. İyiki de şeyda hocamla konuşup görüşmüşüm sayesinde bir evlilik gerçekleştirdim ve son derece huzurlu mutluyum. Teşekkürl ederim şeyda hocam allah razı olsun bağlama büyüsünü bu kadar etkili yapabileceğini. olumlu sonucu görmek bana buraya bu yorumu yazdırdı.numarasını da yazayım sizde ulaşmak isterseniz diye 05461240817

 6. berk dedi ki:

  Arkadaşlar deli gibi sevdiğim kişi beni terk etti ve benden soğuduğunu bir daha benimle olmayacağını söyledi. o kadar aşk acısı yaşadım ki o kadar üzüldüm ki mecbur medyum aradım. buldum sandım ama yazıklar olsun dolandırıcılar çıktı hep karşıma.kendime o kadar kızdım nasıl inandım ama inancımı yıkmayan umudumu kırmayan özenle davranan ve bana o güveni veren şeyda hocam ile işlem e başladım kendisi inanın o kadar efendi o kadar hanım biri ki ilgisini anlatamam. derdiniz varsa arayın görüşün anlarsınız beni dolandırıcılar yüzünden kimseye güven hissetmiyorken iyi tavrı ve ilmi ile işlemimi yapıyor.bağlama büyüsünü hakkıyla yapıyor Kendisine o kadar güveniyorum sizde güvenebilirsiniz..05461240817

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Arayın