Ayırma Duası

Ayırma Duası

Ayırma Duası iki kişiyi birbirinden ayırmak, arasını  bozmak ve onları birbirinden soğutmak amacı ile yapılan duadır. Genellikle bu tür duaları uygulanmak istendiğinizde ya da yaptırılmak istendiği zaman  çiftlerin birbirleri ile anlaşamadığı ve birbirlerine yakışmadığı bahaneleri öne sürülerek bu dualara başvuruluyor.

Akrabasının ya da arkadaşının mutluluğunu kıskanan insanlar bu  tür duaları onları ayırmak mutluluklarını engel olmak için yaparlar.  Bazen de sevdiği kişiyi bir başka bayana ya da erkeğe kaptıran ve geri kazanmak amacı ile onların ilişkilerinin ya da evliliklerinin bit eşi gerektiğini düşünen insanlar da bu duaları yaparlar veya başka birine yaptırmak isterler.

Ayırma Duası
Ayırma Duası

Ayırma Duası aslında kara dualar olarak sınıflandırılıyor. Bu dualar doğru bir şekilde hazırlanır doğru bir şekilde okunduğu zaman son derce etkili olan dua türleridir. Aslında bu tür duaların amacı hep aynı, birbirini seven insanları ayırmak için tercih ediliyor.

En İyi Ayırma Duası Nasıl Yapılıyor?

Birbirini  çok seven iki insanı, evli olan insanları, nişanlı olan insanları ya da sevgili olan kişileri birbirinden ayırıp uzaklaştırmak isteyen kişiler ayırma dualarını tercih ederler. Ayırma Duası yapıldığı zaman gayet etkisini gösteren dualar arasında yer alan bir dua türüdür.

Bu tarzda duaları yapmak isteyen insanlar bu duaları uygulayabilmek için internet siteleri üzerinden en iyi ayırma duası nasıl yapılır gibi araştırmalar yapıyorlar. Bu dualar insanları evde yapabileceği bir dua olsa da medyum hoca ya da hocalar gibi işini iyi yapan biri tarafında yardım alınması daha doğrudur.

Etkili Ayırma Duası

Birbirini deli gibi seven iki kişiyi ayırmak ve aralarını bozmak isteyen insanlar en etkili ayırma duası yaptırmak isterler. Ayırma Duası ismi altında edilen bütün  dualar aslında gayet etkili dualardır. Ama bu tür duaları evde yapmak isteyen ve deneyen o kadar çok kişi vardır ki evde deneyenlerin %90’ı dualarının olumlu sonuç vermediğinde şikâyetçiler. Ama bu durumda ayırma dualarının etkisiz bir dua olduğunu anlamına gelmiyor.

Evde Ayırma Duası yapmayı deneyen insanların pek çoğu gerekli araştırmayı internet üstünden yapıyor ve oradan bugün eksik bilgiler ve yanlış bilgiler doğrultusunda dualarını yapıyorlar. İnternet üstünden yapılan dualar ile alakalı yazılan yazıların pek çoğu yanlış.

İnternet üzerinde doğru bilgi bulmanız tamamen şans işidir. Eğer etkili bir Ayırma Duası yaptırmak istiyorsanız işini iyi bilen bir medyum hocadan yardım almanız daha iyi olur.

Kötü Arkadaştan Ayırmak İçin Dua

Kötü arkadaştan ayırmak için edilen dua genellikle ebeveynler tarafından tercih edileceği gibi eşler tarafından da tercih ediliyor. Evli çiftler eşlerinin kötü arkadaş çevresi sayesinde değiştiğini ve kötü bir insana dönüştüğünü gören seven eş için Ayırma Duası bir çözüm yöntemidir.

Sevdiği bayanı veya adamı yanlış arkadaş çevresinden dolayı kaybetmek istemeyen insanlar bütün kalbiyle dua okuyup hem sevdiği hem kendi hem de aileleri için dua etmiş olurlar. Çünkü yalnızca bir insanın yaşamının negatif alması demek çevresinde yer alan insanların yaşamının da negatif olması anlamına gelir.

Edilen duanın etkisini göstermesi ile dua okunan insanın, kötü arkadaşlardan uzaklaşıp eski haline döner. Bu şekilde herkesin yaşamı da olumlu değişimler yaşanmaya başlar.

Kuvvetli Ayırma Duası Nedir?

Kuvvetli ayırma duası, özellikle de huzursuz evlilikler ve birlikteliklerin son bulması amacı ile yapılan veya sevdiğimiz insanın bir başkası ile evlenmesi veya bir başkası ile ilişki yaşaması sonucunda onların ayrılmasını isteyen kişilerin tercih ettiği dualardır.

Özellikle de kuvvetli Ayırma Duası doğru bir şekilde yapılması için çok dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunun dışında dua hakkında ayrıntılı bilgi için işinde uzman olan insanlardan da destek alabilirsiniz.

Söz konusu olan kuvvetli ayırma duasının etkisi ile çiftler birbirlerine karşı hiçbir sıkıntı yaşamadan anın da birbirinden ayrılmak isterler.

Özellikle de evli çiftler için bu durum boşanma ile sonlanır ve aşk yaşayan çiftler için de ayrılmalar ile sonuçlanır. Bu tür dualar aslında birbirinden farklı amaçlar için de kullanılır ve pek çok amacı içerisinde barındırır.

Deli gibi sevdiği bir insanı bir başka biri ile beraber ise veya bir başkası ile mecburen birlikte olmak zorunda kaldıysa, hiçbir şartta sizden vazgeçmeyecek, sizi gerçekten çok seven bir birey sizi yarı yolda bıraktıysa ya da başka bir kişi ile evlenmeyi tercih ettiyse bu gibi durumlar için Ayırma Duası tercih ediliyor.

Bu tür dualar ile hem sevdiğinizin  yeniden size kavuşmasını sağlamış olursunuz hem de intikam almış olursunuz. Bazı insanlar  boşanmak istediği halde eşi ondan ayrılmak istemez ve eşine şiddet uyguluyor zarar veriyor ise bu durumda da kuvvetli Ayırma Duası tercih edilebilir.

Ayrıma Duaları Neden Tercih Ediliyor?

Ayırma duası neden tercih ediliyor sorusuna şu şekilde yanıt verebiliriz, evli olan çiftlerin boşanmakta zorlandığı zaman ya da aralarında aşkı yaşayan kişilerin birbirinden ayrılamadığı zaman tercih edilirken, insanların sevdiği kişiden karşılık alamaması ve onu farklı bir kişiye kaptırması halinde de bu duadan yardım alınır. Ayrıma Duası en çok karı kocayı birbirinden ayırmak için tercih ediliyor.

Söz konusu olan bu dua en çabuk kabul olan dualar arasındadır. Bu dua özellikle de eşinden ayrılmak ve eşinden uzaklaşmak isteyen insanların başvurduğu bir duadır. Sevdiği insanın ailesi tarafından baksa bir kişi ile evlendirilmesi halinde de o kişiden de ayrılması için bu dua yapılıyor. Kavuşmak istediğiniz veya aşık olduğunuz kişinin bir başka kişi ile evlenecek olası veya aşk yaşamaya başlaması halinde de bu duaya başvurabilirsiniz.

Soğutma Duası linkim için tıklayın, ayrıca youtube kanalımı inceleye bilirsiniz.

Oyla post
“Ayırma Duası” üzerine 5 yorum
 1. Merhaba Seyda hocama teşekkür ederim ki konuya hemen girip işlemi anlatayım biraz.erkek arkadaşımi en yakın kız arkadaşımın kardeşiyle görüşürken yakaladim ayrıldı benden onunla devam etti ilişkisine.bunu yediremedim kendime ve medyum arayışına girdim.Şeyda hocam la karşılaştım.ayirma duasıyla bu işlemi gerceklestirebilecegi söyledi dediği gibi de oldu aslında garanti de vermedi ama ben konuşmasıyla bile rahatladım inandım..Allah senden razı olsun hocam keşke her insan derdini sıkıntısini senin gibi ilim sahibi bı insanla çözebilse.

  Cevapla
 2. Selamün aleyküm.ah Sümeyye hanım bu en yakın kız arkadaşlar ne olacak bilmiyorum.bende aynı dertten muzdariptim. en yakınımdi o benim ben 34 kız arkadaşım 28 yaşında eşim ise benden 3 yaş küçük..bı gün akşam evde oturuyoruz ben salonda o mutfakta genelde orda olur sigara içerdi.meğer hep onunla yazisiyormus yakaldim kurtulamyinca Seyda hocamla görüştüm sağ olsun beni dinledi bana inandı bende ona.bu sebeple ayırma duası yapabileceğini söyledi bir ay oldu kurtuldum çok şükür eşimle iyiyiz böyle arkads olmaz olsun Seyda hocama teşekkür ederim Allah ondan razı olsun

  Cevapla
 3. Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olumlu bir dönüş alamadım . şeyda hocama bunu bildirdim. Kendsii celp isminde bir işleminden bahsetti. Vefk gibi bazı kuralları yokmuş üzerinde taşıyorsun sadece kullanımı cok rahat . Gümüş ile kaplattırdı üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık 30 günden snra görmeye başladım vefk işleminde etki alamamıstım olmamıştı ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun kolay degıl ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda şeyda hoca okuyor.

  Cevapla
 4. selamün aleyküm ben fahriye.bu çalışma erkek kardeşim için uygulandı ve şeyda hoca kardeşimi karşı taraftan uzaklaştırdı.ben arada konuşup görüştüm ve işleme şahit oldum.sağolsun şeyda hocam

  Cevapla
 5. şeyda hocam sayesinde ayırma duası işlemi ile şükür kızımı bir beladan kurtardık.bu işlem için çok düşündüm ve sonunda şeyda hoca ile konuştum bana konuşması samimi geldi işlem de olumlu yönde etki edince yazmak istedim çünkü bir anne için iyi bir durum değildi.çok üzülüyordum kızım için.sağolsun şeyda hoca iyi yaklaşımda bulunup beni ve asıl kızımı kurtardı Allah razı olsun kendisinden.

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın