Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü, evli çiftlerin ya da sevgilileri birbirinden ayırmak amacıyla geçmişten günümüze  kadar kullanılan ve oldukça rağbet gören kara büyülerin arasında yer alıyor. Tarihin derinliklerinden günümüze kadar gelen ve medeniyetlerde bile kullanılan bu manevi büyüler sayesinde insanlar tarafından bitmez olarak bilinen aşklar son bulmuştur. Son derece tesiri etkili ve yıkıcı etkisi olan bu büyünün oldukça sayısı çoktur.

Fakat yalnızca aralarında birkaç tanesinin gerçek anlamda başarılı bir etki yarattığı biliniyor. Bundan dolayı da Ayırma Büyüsü, manevi ilimlerde başarılı olan, işini iyi yapan medyum hocalar tarafından yapıldığı zaman tesirini gösterir.

Ayırma Büyüsü Ne Demek?

Son zamanlarda günümüzde teknolojinin de çok yaygın olarak kullanılması ile birlikte birçok insan internet sitelerinde Ayırma Büyüsü hakkında araştırma yapıyorlar. Eski zamanlarda gizli ve saklı olarak yer alan ve yalnızca bazı insanların erişebildikleri bu tür büyüler ve manevi ritüeller günümüzde internet vesilesiyle isteyen herkesin  ulaşabileceği bir koni haline geldi. İsminden de anlaşıldığı gibi Ayırma Büyüsü nedir sorusunun cevabı; karı kocayı ya da eşleriyle birbirinden ayırmak, aralarındaki bağı ortadan kaldırmak için yapılan manevi uygulamalardır. Bu büyü, tam olarak ritüellerde belirtildiği gibi yapıldı zaman etkisini kısa bir süre içinde gösterecektir ve aşağıda sayacağımız durumlarda bu büyü ortaya çıkıyor;

 • Sevgili olan kişiler için
 • Uzun süreli ya da yeni evlenen çiftler
 • İçki, zina, kumar gibi düşkünlüğü olanlar için
 • Birinin sahip olduğu mülk, mal, miras ve araba hakkı gibi durumlarda
 • İlişkilerde bir tarafın ayrılmak istemesine rağmen ikna olmayan taraf için
 • Çiçeği burnunda aşıkları ayırmak için

Tercih edilen bir büyü çeşididir. Bu büyüler gördüğünüz gibi sadece aşıklar için yapılan büyüler değildir . Aynı zamanda çok bağlı olduğu ve üzerinde hakkı olduğu düşünülen mallardan bunların sahibini ayırmak içinde Ayırma Büyüsü tercih edilen yöntemlerdendir.

Ayırma Büyüsünün Çeşitleri

Bütün kara büyü çeşitlerinde olduğu gibi ayırma büyüsünün de birden fazla çeşidi bulunuyor. Ayırma büyüsü  uzaktan ya da yakından yapılabilen bir büyüdür. Aynı şekilde çok eski dönemlerde farklı kültürlerin hakim oldukları için her medeniyetin karanlık tarihine etki etmiş olan ve kültürler üstünde tesiri bulunmuş farklı ayırma büyüleri bulunuyor. Günümüzde ise en çok tercih edilen eşleri ayırma büyüsü, Anadolu uygarlığından kalma olan kadim manevi ritüeller olarak karşımıza çıkıyor. Bunların yanında  ledün ve havas ilimleri ile yakından ilgilenen insanların da yakından bileceği gibi birçok ayırma büyüsü çeşidi var. Bunlar şu şekildedir;

 • Resimle yapılan ayırma büyüsü
 • Evli çiftleri kavga ettiren büyü
 • Sevgilileri birbirinden soğutan büyü
 • Uzaktan yapılan ayırma büyüsü
 • Evliliklerde kadınları soğutma büyüsü
 • Nişan attıran ayrılık büyüsü
 • Sevgilileri ayırmak için yapılan büyü
 • Karı koca ayıran karabiber büyüsü

Ayrıma Büyüsü Ne Zaman Yapılmalı?

Ayırma Büyüsü istenilen her anda yapılabiliyor. Genel olarak kesin mutsuz olan sevgililerin ayrılması için tercih ediliyor. Dilenen her neden ile bir medyum hocaya başvurulabilir fakat kesin bir sebep sunmazsanız pek çok medyum büyü yapmak istemez. Eğer çevrenizde gerçekten mutsuz olan ve ayrılmalarının daha iyi olacağını düşündüğünüz bir sevgililer varsa ayırma büyüsünden yardım alarak  ayrılmaları kolay olacaktır. Bu büyüyü hem kendiniz için hem de başkaları için de uygulanabiliyor. Medyum hocalar profesyonel olarak bu konuda sizlere hizmet sunmaktadır. Her türlü sorununuzu çözmek için yardım alabilirsiniz.

Ayrıma Büyüsünün Belirtileri Nedir?

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Herhangi iki kişiyi ayırmak için yapılan büyüler o insanların üstünde belirtiler meydana getirir. O kişiler eğer sevgililer ise bir kaç gün içinde birbirine karşı olan hisleri uzaklaşmaya başlarlar ve 5 ya da 6.günün sonunda ise beraber yaşama istekleri de yok olacaktır. Ayrıca 7.günün sonunda ise ayrılmak için düşünmeye başlarlar ve sana sonra da ayrılma kararı alırlar.

İki hafta sonrada ilişkinin bitmesi için tamamen bir karar alırlar ve üçüncü haftada ayrılmak adına ellerinden geleni yapacaklardır. Sonuç olarak ise en geç 1 ay içi de kesin olarak ayrılık gerçekleşir. Genel olarak Ayırma Büyüsü süreci  bu şekilde ilerler.

 

Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü, insanların ilişkilerinde meydana gelen sorunların ortadan kaldırılmasın da bir çözüm yolu bulunmadığı zaman tercih edilen bir büyüdür. Ayırma Büyüsü, uzaktan bakıldığı zaman kötü niyetler ile yapıldığı gibi gözükür fakat  insanları daha mutlu bir yaşama da sürükleyebilir.

Amacınıza uygun olarak büyüyü yaptığınız zaman iyi niyetler ile ya da kötü niyetlerle meydana gelecek ola  sonuçları görebilirsiniz. Bu büyüyü hem kendi evinizde hem de uzakta bulunan bir medyum hocadan yardım alarak da yaptırabilirsiniz. İşini iyi yapan bir medyum hoca sizin durumunuza göre en uygun olan büyüyü çok net bir şekilde seçer.

Özellikle de kendi kendinize  uygulamaya karar verdiğiniz uzaktan ayırma büyüsü hakkında bilgiler edindiyseniz eğer  bunların üzerinde çok dikkatli olmanız gerekir. Evinizden  yapacağınız büyü uygulamalarına başlamadan önce ilk olarak bu konuda deneyimi olan ve işinde uzman olan  medyum hocalar tarafından çeşitli direktifler almalısınız çok ama çok önemlidir.

Aksi taktirde yanlış uygulayacağınız hamleler sadece büyüden güzel etki almanızın önüne geçmez aynı zamanda da  yaşamınızın kötü etkilenmesine de neden olabilir. Söz konusu olan bu negatiflik sadece büyüyü yaptığınız insana değil sizin üzerinize de gelebilir.

Durum böyle olanca da  çok iyi sonuçlarla karşılaşacaksınız. Her ne olursa olsun kendi başınıza evde büyü çalışması yapmaya karar vermeyin bunun için işinin uzmanı olan bir medyum hocaya başvurun ve yardım alın. Çünkü evde büyü yaptığınızda siz iyi bir sonuç beklerken kötü sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Soğutma Duası linkime buradan tıklaya bilirsiniz, ayrıca youtube kanalımı buradan inceleye bilirsiniz.

Oyla post
Yorum yapın

Arayın