Aşk Duası

Aşk Duası

 

Aşk Duası
Aşk Duası

Aşk Duası Aşk Duası, insanların sevdiği kişi ile mutlu olması için tercih edilen bir dua çeşididir. Bu dua insanların birbirlerine olan aşkını yenilemek ya da eskiyen aşklarını tazelemek amacıyla ile  yapılan bir dua türüdür. Bundan dolayı da aşk duası içerisinde hiçbir kötülük barındırmadığı için  iyi uygulamalar arasında yer alıyor. Bu duayı yaptırmak isteyen insanların  medyumların ve hocaların talimatlarına uyması da  oldukça önemlidir. Aşk duasının birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Aşk Duası çeşitleri ise şu şekildedir;

 • Kolay aşk duası
 • Çok Tesirli aşk duası
 • Anında aşık etme duası
 • Sırılsıklam aşık etme duası

olarak pek çok çeşidi bulunuyor.

Bu duanın etkisini göstermesi için, duayı eden bireyin aşkı ve aşka kavuşacağına olan inancı ile çok ilgilidir. Aşk duasının gerçekleşmesi için aşk duası aracılığı ile Allah’tan istendiği de kesinlikle unutmaması gerek bir konudur. Dua eden insanların kalbi, ruhu ve zihni bütün kötülüklerden uzaklaşmış ve arınmış olması gerekir. Bu aşamadan sonra Aşk Duası yapılmalı.

Çok Tesirli Aşk Duası

Aşk çok yönlü bir duygu olarak bilinirken, bazı zamanlar nefret ettiğiniz birine âşık olabilirsiniz bazen de hoşlandığınız kişiye aşık olabilirsiniz. Hiç kimse kendini mutlu eden bir aşktan vazgeçmek istemez. Aşkı kaybeden bir kişi yıkıcı bir hale gelebilirler. Yaşadığımız bir aşkı kaybetmek ruhumuzu çok olumsuz bir yönde etki edecektir.

Aşkı aslında herkes ile yaşanan bir duygu olmadığından dolayı gerçek aşk bir ya da iki defa tanık olunur. Çok tesirli olan Aşk Duası işini iyi yapan bir uzman hocaya tarafından yapılması aslında en doğru olacaktır. Pek çok kişi zamanını ve zor anlarını beraber geçirdiği kişilerden asla vazgeçmek istemezler. Bu gibi durumlarda da en iyisi çok tesirli aşk duası veya anında tesir eden aşk duası tercih ediliyor.

Bu tür dualar dinimizce çok uygun olarak hazırlanırlar. İnsanların kendi iradeleri ile gelmesi gerekmektedir. İnsanları iradesine müdahale edilmediği için din açısından hiçbir sakıncası ve günahı yoktur ayrıca herhangi bir yan etkisi de yok. Aşk Duası Rahman’dır ve içerisinde kötülük barındırmadığından dolayı günahı da yok. Fakat ilim sahibi olan bir hoca tarafından yapılırsa ve kalpten istenirse eğer gerçekten  işe yarar.

Aşk Duasının Etkisi

Aşk duası yalnızca bir duadır ve asla büyü değil. İmkânsız olanı  gerçekleştirme aracı ise  hiç değil. Kalbin temizliği ve sıcaklığı ile eller Allah’a açılıp iyi niyet ile istenmesi gerekiyor. Bu şekilde yapılan dua da kabul olması yönünden yüksek bir ihtimale işaret etmektedir. Ellerinizi Allah’a açıp dua etmeniz durumunda, içten yapılan ve iyi niyetle yapılan duaları Yüce Rabbimiz asla geri çevirmez. Acıdan arınmış ve sakinlik ile manevi huzur ile yapılan duaların kabul olduğu bilinmektedir. Bundan dolayı da dualar ve isteklerin sevgiliye dönüş ve onu kazanma olarak görülmesi doğru bir hareket olmaz.

Aşk Duasının Gücü Niyette mi Saklıdır?

Aşk için hangi duayı seçerseniz seçin duaların Allah’tan istendiğini kesinlikle unutmayın. Bazen duaların gücünün tam tersi bir şekilde zuhur edebiliyor. Yaşamınızı yalnızca duanın sonucuna endeksli olarak geçirmemelisiniz. Büyünün sonucu hakkında vesveseye kapılmayıp hayatınıza devam etmelisiniz.

Etkili bir aşk duasının okunması ve hazırlanması aşamasında işinin uzmanı olan bir din büyüğü ve din adamından yardım ve destek almak sürecin hızlanmasına, hazır oluş biçimin alması an meselesi. Bazı edilen dualar âşık etmenin yanı sıra  ilahi yollar ile diyaloğa geçen temiz kalpli ve yalnızca  bu konu üstünde yoğunlaşmış insanlar için etkisini çok güçlü şekilde gösteriyor ve âşık etmenin ötesinde deli divaneye döndürüyor. 7gün süresince edilen dualar gelecekte insanları ne beklediği, renkler aracılığı ile gösterilmektedir. Bayan ve erkek için yapılan uygulamalar ve duanın ediliş biçimi farklılığı da bulunuyor.

Aşk Duaları Kimler İçin Yapılıyor?

Aşk için yapılan dualar tamamen kişisel bir uygulama ile yapılıyor. Herkesin içinde  yapılmamakta ve özel olmak zorunda. Bu nedenden dolayı  özellikle kara sevdaya düşen bir birey sevdiği kişiyi elde edebilmek adına  ve ilgi görebilmek için aşk duasını tercih edebiliyor.

En etkili âşık etme duası yalnızca  tek taraflı aşk yaşayan kişiler için değil de eşine ya da sevgilisine daha çok âşık olmak adına ve karşısındaki insanın daha fazla ilgi göstermesi için yapılabiliyor. Anne, baba veya herhangi bir akraba da istediği bir bireye aşk duası yaparak bağlayabilir veya kızı oğlu gibi kişilere de  bu duaları yapabilirler. Aşk Duası bazı durumlarda ise bir işe yaramayabiliyor. Buna örnek olarak şunu verebiliriz; nikah düşmeyecek kadar yakın akrabaya eğer aşkım etme duası yapılırsa bu dua kabul olmayacaktır.

Gerçekten Aşk Duası Var mı? , Aşk Duası

 

Bir çok insan internet sayfalarında gerçekten aşk duası var mı diye büyük bir araştırma yapmaktadır. Evet aşk duası var ve birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Buradaki önemli olan nokta sizin için en etkili olacak aşk duasını seçmek olacaktır. Bu konuda size yardım edecek kişiler ise işini iyi yapan medyum hocalardır. Yukarıda aşk duaları hakkında pek çok bilgi verdik. Bu tür konularda medyum hocalar sizler için  ellerinden gelen bütün yardımı her zaman yaparlar.

Aşk Duası yapılırken size medyum hoca ne diyor ise harfi harfine uymanız gerekmektedir. Çünkü doğru adımlar ile yapılan dualar daima daha etkili olacaktır. Eğer dualarınızı doğru adımlar ile uygularsanız, duanın kabul olma olasılığı da her zaman daha yüksektir. Bundan dolayı da dua ederken yapılması gereken kurallar her zaman önemlidir. Kendinize en yakın hissettiğiniz bir hocadan yardım alarak bu işlemi uygulayabilirsiniz.

Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oyla post
“Aşk Duası” üzerine 13 yorum
 1. Merhaba arkadaşlar ben de Şeyda hocam la çalıştım. karşılığı olmayan bir sevdaydı benimkisi. derdimi dinledi Şeyda hocam. benimle olan iletişimi çok iyiydi. rahmani bir işlem olduğunu söyledi.. Her şey Allah’tan diyerek inandım umudum boşa çıkmadı olumlu olumsuz etkiyi yazmak istedim buraya çünkü bu konuda ki hassasiyeti biliyorum. şeyda hocam güvenilir ilim sahibi bı insan. allah ondan razı olsun

  Cevapla
  • Betül hanım gerçekten ilim sahibi bı insan Şeyda hocam Allah ondan razı olsun benim de şuan da ki huzurumun kaynağı.bu aşk duasıyla eşimle çok iyi olduk.seyda hocamdan önce 2 kez dolandırılmistim Seyda hocama da öyle yaklaştım anlattım ama o sabırla inancıyla benimle çok güzel bı iletişim kurdu.once inanmak lazım ne diyim Allah gerçekten razı olsun ki bugün ki i huzurum var.derdi sıkıntısi olanlar gönlü içi rahat olarak iletişim e geçebilirsiniz

   Cevapla
 2. Sevdiğim kişinin bana geri dönmesi için bir arayışa girenlerdenim bende.aşk duası vefk hazırlayan Medyum şeyda hoca sayesinde amacıma ulaştım. Evlendim ve bir çocuğum oldu.gerçekten inandık ve güzel bi iletişimle bu sonuca ulaştık. Siz de 05461240817 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

  Cevapla
 3. Yaptırdığım aşk duası vefki ile yüzüme bakmayan caner ayaklarıma kapandı ve gözü benden başkasını görmüyor artık. Bence yanlış yerlere bakmak yerine mutlaka siz de Medyum şeyda hoca ile görüşüp sonuç alın.kendisi ilgili bir hoca seyda hocayla konuşunca ne demek istedigimi anlayacaksınız.

  Cevapla
 4. Selamün aleyküm Ayşe hanım.. yaklaşık 2 ay önceydi benimde Bir sorunum vardı bu yüzden medyum arayışına girdim malum güvenmek çok zor ama iyi ki Şeyda hocam la karşılaştım konuştum kendisiyle.sizinde yorumunuzu görünce yazmak istedim ki gerçekten Şeyda hocam dan Allah razı olsun güvenilir ilim sahibi biri.gonul rahatlığıyla konuşabilirsiniz

  Cevapla
 5. selamun aleyküm şeyda hocam aşk duası yaptırmak istiyorum. Bazı sitelerde araştırdım sayet en makul ve acıklayıcı sızın sıtenız vardı. paylaşımlarınız yazılarınız o kadar acıklayıcı ve belirgin ki. Bana da yardımcı olun .

  Cevapla
 6. selamün aleyküm.1 yıllık bitmiş ilişkimin ardından görüştüm şeyda hoca ile.allah razı olsun ilgilendi kendisi.şimdi huzurumuz yerinde aşk duası ile sevgilim benimle .2 ay oldu gayet iyiyiz. numarası şeyda hocanın 05461240817 sizde görüşmek isterseniz

  Cevapla
 7. merhaba ben çiçek.4 yıllık evliydim.eşimle boşandık.severek ayrıldım.aradan bi 5 ay geçti dayanamadım.kendisindende ses soluk yoktu bana ama dediğim gibi dayanamadım seviyorum.boşanmış olmamıza rağmen şeyda hocayla iletişime geçtim.iyi ki şeyda hoca çıkmış karşıma.bu işlemden sonra bir kaç arastırmaya göre baktım da ne dolandırıcılar varmış.ya bende denk gelseydim kandırılsaydım dolandırılsaydım dedim üzüldüm de biraz her neyse şeyda hocamın iyi niyetinden konuşmasından da çok etkilendim açıkcası.ve işlemimiz aşk duası ile tekrar bir araya geldik allah şeyda hocamdan razı olsun . sizde ulaşmak isterseniz numarası 05461240817

  Cevapla
 8. merhana ben deniz gül 56 yaşındayım işlem yaptırdığım kişi ise 48 aramızda yaş farkı var ve bunu sorun etti hep bi huzurlu mutlu olamadık hep önümüze çıkardı bunu.bende bu işlere kalkıştım şeyda hoca ile görüştüm sağolsun dinledi konuştuk ta biraz.aşk duasını yaptı.söyledikleri de tam yerine ulaştı tesekkür ediyorum kendisine iyi ki şeyda hoca çıkmış karşıma

  Cevapla
 9. etrafta o kadar dolandırıcı varmış ki bunu içine düşünce gördüm.karşıma şeyda hocam çıktı iyi ki çıktı umutsuz ve inançsızken tekrar kendime geldim allah razı olsun hocamdan

  Cevapla
 10. bende şeyda hocama işlem yaptırdım ve kısa sürede etkisini gördüm sağolun hocam allah razı olsun

  Cevapla
 11. 1 yıllık bir birliktelik vardı ortada ama hep ben sevmişim saymışım onu beni kıran şeyler oldu ama onu çok seviyor ve asla ayrılmak istemiyordum şeyda hocama işlem yaptırdım.aşk duası.etkisini gördüğüm bir işlem sağolsun hocam çok yardımcı oldu .

  Cevapla
 12. onu o kadar çok seviyordum ki aşk duasına ihtiyacı varmış resmen şeyda hocam nasıl güzel vesile oldunuz iyiki konuşmuşum sizinle ve işlem yaptırmışım sağ olun hocam sizlere de numarasını bırakayım hocamın 05461240817 gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın