Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası nedir? Aşık etme duası kimler tarafından yapılmaktadır? Aşık etme duası kime yapılır? Aşk etme duası yapan hocalar veya medyumlar kimlerdir? Aşık etme duası nasıl yapılmaktadır? Aşık etme duası ile ilgili bütün merak edilenler…

Aşk Etme Duasının Yapılması

Aşık etme duasının karşıdaki kişi herhangi bir büyüsel işleme gerek kalmadan karşıdaki kişiye aşk duygusu yaşamaya başlar. Bu duaların okunuşunda gerekli kurallar, gerekli şartlar, gerekli süreler ve gerekli sayılar bulunmaktadır. Özellikle kişiler aşık etme dualarının yanında bağlama duaları da yapabiliyorlar.

Bu duaların kurallarına uygun bir şekilde yapılması sonrasında doğru sonuç verecektir. Ayrıca dualar hakkında genel bir bilgiye sahip olmayan ve nasıl dua edeceğini bilmeyenler alanında uzman hocalar veya medyumlardan destek alabilir.

Aşık Etme Duası Nedir?

Aşık Etme Duası
Aşık Etme Duası

Aşık etme duası, kişinin sevdiği kişiyi kendisine aşık etmesi için yapmış olduğu dualardır. Bu dualar platonik olarak aşk yaşayan kişiler tarafından yapılacağı gibi evli olanlar, nişanlı olanlar, sevgili olanlar, ayrılmış olan kişiler tarafından da yapılabilmektedir.

Ayrıca bu dua sayesinde kişilerin gözü sizden başkasını görmeyecektir. Aşık etme duası okunması için farklı günlerde farklı gecelerde okunacak dualar ve bu dualarla ilgili özellikler bulunmaktadır.

Dua edilirken duanın kabul olacağına inanarak samimi ve içten bir şekilde duanın edilmesi duanın etkisini ve kabul olma sürecini de artıracaktır. Bu duaların evli olan kişiler için edilmesi sonrasında aralarındaki muhabbet bağı gelişirken, nişanlı sevgili ve platonik aşıklar tarafından edilmesi ise aradaki aşk duygusunu oluşturacaktır.

Ayrıca aşık etme duasının farklı türleri de bulunmaktadır.  Bunlar saniyede etki eden aşk duası, yarım günde etki eden aşk duası, şahmaran duası, erkeği kendine aşık etme duası, şeker, su ile yapılan aşk dualarıdır.

Aşık Etme Duaları Nasıl Yapılır?

Aşık etme duası nasıl yapılır? Sorusunun birden fazla cevabı bulunmaktadır. Çünkü bu dua ile ilgili birden fazla işlem ve uygulama bulunmaktadır. Dua ederken öncelikle duanın kabul olacağına inanarak bu sürece girilmelidir ve salih niyetli olunmalıdır. Kendinize dua etme konusunda yeterli görmüyorsanız bu konuda uzman medyum ya da hocalardan destek alabilirsiniz. Ayrıca Aşık etme duası istenilen sayıda, istenilen sürede okunması gerekmektedir.

Bu dualarla birlikte kişilerin duyguları, davranışları, tamamen değişecek kişi bu duayı okuyan kişiye ya da duayı okuyup niyet edilen kişiye aşık olacaktır. Gözü ondan başkasını görmeyecektir. Duaların okunması gereken saatlerde bulunmaktadır.

Destek aldığınız kişiler bu duaların edilmesi noktasında sizi nasıl yönlendiriyor ise o şekilde dua etmeniz sizin için uygun olacaktır. Kişiler aşk duası ederken samimi bir şekilde etmeli ve duanın kabul olacağına yürekten inanmalıdır.

Aşık Etme Duaları Kime Yapılır?

Aşık etme duası, öncelikle karşılıksız olarak aşk yaşayan kişiler, aşk yaşadıkları kişilere yaptırabiliyorlar. Evli olan kişiler eşlerine, nişanlı olan kişiler nişanlılarına, sevgililik süreci yaşayan kişiler ise sevgilerine bu duayı yapabilmektedirler. Bu du sonrasında kişilerin arasındaki sevgi, saygı ve aşk gelişecektir. Özellikle platonik aşk yaşayan kişilerin sevdikleri kişiye bu duayı yapması önemli bir ayrıntıdır.

Bu durumda kişi sevgilisinden karşılık bulabilmek için bu dualara başvurur. Ayrıca duanın kabul olma süreci de birbirinden farklıdır. Saniyeler içerisinde kabul olan dualar bulunmuyorken 40 gün içerisinde, bir yıl içerisinde kabul olan dualar da bulunmaktadır. Burada önemli olan kötü bir niyet barındırmadan duanın kabul olacağına inanarak samimi bir şekilde dua etmektir.

Kimler Aşık Etme Duası Yapar?

Aşık etme duası yapan medyumlar veya hocalar bulunmaktadır. Ancak aşık etme duasını sizler kendiniz de yapabilirsiniz. Bu noktada bilgi sahibi değilseniz alanında uzman medyum ya da hocalardan destek almanız tavsiye edilmektedir. Medyumlar ya da hocalar dua etmeniz noktasında sizi yönlendirecek ve size bilgi vereceklerdir.

Ayrıca aşık etme duasının yürekten okunması, duanın çok kısa süre içerisinde etkisini göstermesine vesile olacaktır. Aşık etme duasının kabul olmasında önemli noktalarda bulunmaktadır. Ayrıca kişi bu duayı ettiği sürede salih niyetli olmalı ve karşısındaki kişiye zarar verecek bir niyet barındırmamalıdır.

Kişi dua ederken abdestli bir şekilde bu duayı etmeli, duayı kalpten okuyarak, kabul olacağına inanmalıdır. Dualar edilirken bu duaların farklı usul ve yöntemler de edildiği unutulmamalı ve destek aldığınız kişinin sizi yönlendirdiği şekilde dua etmeniz önemlidir.

Aşık Etme Duası Okunuşu

Aşık etme duası okunuşunun farklı farklı yöntem ve usulleri bulunmaktadır. Bu dualar farklı sayılarda, farklı günlerde, farklı yerlerde, farklı şekillerde okunur. Aşık etme duası yapılabilmesi için bu duaların aşamalarını parça parça yerine getirmek önemlidir. Bu dualar edilirken destek almış olduğunuz kişilerden özel tılsımlı sözler de öğrenerek bunları kullanabilirsiniz. Bu sözlerin kullanılmasında aşık olması istenilen kişiye yönelik niyetler yer almaktadır.

Ayrıca bu dualar edilirken aşık etme duası yapılmış olur ve karşıdaki kişi size duanın kabul olması sonrasında aşık olur. Karşımızdaki kişiyle sevgi, saygı, muhabbet ve aşk bağı gelişir. Tılsımlı sözlerin kullanılması aşık etme duasının en önemli ayrıntılarındandır.

Aşık etme duası yapıldıktan sonra karşınızdaki kişi size aşık olur ve mutlu bir hayat yaşarsınız. Bu dualar içerisinde farklı dua yöntemleri de bulunmaktadır. Ancak aşık etme dualarının herkes tarafından bilinen ve kullanılan yöntemleri bulunmaktadır.

Aşık etme dualarının edilmesi sırasında kişinin salih niyetli olması bir art niyet göz etmemesi ve duanın kabul olacağına inanarak dua etmesi önemlidir. Bu noktada kendiniz dua edemiyorsanız ya da dua etmeyi bilmiyorsanız alanında uzman medyum ya da hocadan destek almanız gerekebilir.

Aşık Etme Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz, ayrıca  youtube kanalımı da inceleye bilirsiniz,

Oyla post
“Aşık Etme Duası” üzerine 12 yorum
 1. iyi akşamlar şeyda hocam aşık etme duanız ile başrınızı yeniden kanıtlamış oldunuz bu cunlelerı yazmak ısterdım anlayısınız için ilginiz için minnettarım Allah sizden razı olsun

  Cevapla
 2. Selamünaleyküm arkadaşlar annemin ikinci eşinden ve kayivvalidesinden çektiği eziyet üzerine neler yapabilecgım konusunda arkadasımdan aldıgım bılgı ıle medyum arayışına girdim annem iyi huylu kadındır ikna etmem zaman aldı ama konusunda oyle haklı oldugunu bılıyordum kı esı ve annesı arasında kalan annem cok uzuluyordu anneme olan bir ziyaretimde evinde buldugum bır muska ıle bende endıseye kapıldım ve derhal bırıyle gorursmen gerektıgını anladım iyi ki ısrar edip üzerine düşmüşüm ust komsum yıllardır arkadasım sayesınde Allah razı olsun Şeyda hocam ile tanıstım bır aylık bır calısma ıle annem ve yenı esıne dermaş oldukı ve onerısı uzerıne benımde kabul etııgım aşık etme duası ıle annem ve esının arasındakı samımıyetın degıstıgını gozumle gordum. sag olsun hocam derdıme derman oldu sizin de derdinize derman olabilir düşüncesiyle yazdım iletişime geçebilirsiniz gönül rahatligiyla

  Cevapla
  • Hayırlı akşamlar Gaye hanım gerçekten çok hassas biri olduğunuz belli insana değer veriyorsunuz sizin de şu an bulunduğunuz Aralık zormuş şayet benim de benzer bir durumun vardı en azından bilgi alırım düşüncesiyle Şeyda hocamla görüştüm sağ olsun beni de gerçekten ilmi ve bilgisiyle çok doğru bir şekilde aydınlattıgına inandım iyi ki onunla karşılaşmışım

   Cevapla
 3. Allah senden razı olsun Şeyda hocam.
  Buraya da yazmak istiyorum ki etraf da çok medyum adı altında dolandırıcı var insanlarımız çaresiz kalıp inanarak dolandırıliyor kandırılıyor sizin öyle biri olmadığınızi işleminizi yazmak istedim.2 yıllık nişanlılık sürecim oldu arkadaşlar bir an da koptu benden onu çok seviyorum 2 ay ayrı kaldık . seyda hocamin aşık etme işlemiyle nişanlım aradı yanıma geldi şimdi düğün tarihi bile konuşuluyor nasıl mutluyum nasıl huzurluyum ben inandım Seyda hocama başarılı oldu çok memnunum Allah ondan gerçekten razı olsun

  Cevapla
 4. Bu konu hakkında bilgili kişilerin gelmesi ve sizingibi kişileri bu dünyada bulmak ras gelmek zor ama
  her seye ragmen Ne hakkında konuştuğunuzu biliyor oldugunu kanıtladınız. Allah sizden razı olsun .

  Cevapla
 5. merhaba.bir dertten muzdariptim ki allah razı olsun şeyda hocamdan.biraz çekingen biriyim içimede kapanık.şeyda hocamın iletişimi beni kurtardı açıkcası.karşımdaki kişi aşık etme duasıyla artık benimle.kısa bir süredir sevgiliyiz artık.o iyi niyeti konuşması çok iyi geldi.sizde iletişime geçmek isterseniz 05461240817.

  Cevapla
 6. selamün aleyküm arkadaslar.bende medyum arayışı içerisine girenlerdenim çünkü artık gerrçekten baska çarem yoktu.ama iyi ki böyle bi işe kalkışmışım.bu kadar iyi niyetli bir hocayla konuşma fırsatım oldu tanıma fırsatım oldu.konuya gelecek olursam hemen anlatayım ki sizlerde okuyup bir derdiniz var ise derman bulabilin.ben 28 yaşında bir kadınım karşımda ki kişi ise 25 yaşında.bu kişiye karşı ilk başlarda platonik miyim acaba diye düşünürken öyle olmadığını anladım.yaş tan dolayı sıkıntı ediyormuş oysaki kendine.artık nasıl bi çevre varsa falan diye de kaygılandım lakin gerçekten oluru yok diyince bi çare velhasıl kelam şeyda hocam dan allah razı olsun aşık etme duası ile sevdiğim artık bende benimle.şimdi çok mutluyuz.o aşk hiçbirsey düşündürmüyor.sizede şeyda hocamın numarasını bırakıyorum 05461240817 arayabilirsiniz gönül rahatlığıyla.

  Cevapla
 7. selamün aleyküm arkadaşlar benim adım fahriye.Bundan 10 ay önce birisiyle tanıştım. birbirimizi çok sevdik geriye sadece ailelerimizi razı etmek kalmıştı kalmistı diyorum çünkü babam nuh diyor peygamber demiyordu sebep olaraksa mehmet in bir işi olmamasını söylüyordu.haklıydı belki de ama iş bulunurdu bu kadar olumsuz yaklaması beni çok üzüyordu.Babam iki dünya bir araya gelse yine seni vermem diyordu annemde aytnı fikirde benim çulsuza verecek kızım yok deyip hergece beni ağlatıyorlardı.songralarda da benim görüşmelerimi engellemeye başladılar.Daha sonra bu halimi gören bilen arkadaşım internette bulduğu medyum şeyda hoca diye birisinden bahsetti.Yapacak hiçbirşeyim kalmamıştı bende bir umut aradım.şeyda Hoca vefk çalışmasını bana önerdi.Belki inanmayacaksınız ama 1 ay dolmadan babam hayırdan başka birşey demeyen adam ikna oldu allah şeyda hocamdan razı olsun aşık etme duasıyla oldu bunlar.Şuan evlilik tarihimizi konuşmaya başladık.Hayırlısıyla evlenecez.burdan şeyda Hocaya çok ama çok teşekkür ediyorum.Benim durumumda olan kişiler varsa kesinlikle aramalarını tavsiye ediyorum..Numarasını yazıyorum 05461240817 kesinlikle arayın.

  Cevapla
 8. merhaba arkadşlar 5 senedir birlikte olduğum nişanlım tarafından terkedildim.kendisinin sebepleri de aşırı kıskançlığı vardı perde kapı açtırmıyodu dışarı çıkartmıyordu aynı evde yaşıyorduk onu sevdiğim için katlandım.son günlerdede olayın dozu kaçtığından gerçekten sabır bırakmayınca bende dayanamadım ayrılmak istedim ciddi değildim ama beni terketti ayrıldı benden napabilrim diye düşündüm hep.hem geri dönmesi hemde şu kıskançlığı için.aşık etme duası ile şeyda hocam bana yardımcı oldu allah razı olsun kendisinden derde derman.şimdi huzurluyuz sizde iletişime geçmek isterseniz şeyda hocamın numarası05461240817

  Cevapla
 9. Arkadaslar bende şeyda hocam ile çalışıyorum.nasıl mutluyum anlatamam ayrıca şeyda hocamın konuşması dinlemesi çok iyi beni rahatlattı baya kaygılıydım çünkü.ben vefki tasimaya başlayalı 7 8.gunume giricem. bugün iletisime gectik kiz arkadasim ile beni engellemisti ve geri açtı aradı beni biraz konnuştuk.kendisinin beni araması sesini duymam beni çok mutlu etti . pozitif enerji tutuyorum icimde. İnşallah olur daha yeni işlemimiz öyle düşünüyorum inanıyorum.gelişmeleri yazmak istedim.şeyda hocam aşık etme duasıyla allahın izniyle inşallah diyorum hocam.allah sizden razı olsun iyi niyetinizden

  Cevapla
 10. Arkadaşlar Merhaba.2 yıldır çok sevdiğim ve çok emek verdiğim bir erkek içn yaptırdım bende.bu vefki yaptırmadan önce en sonunda onu sevdiğimi açık açık söyledim. Hiçbirsey hissetmedim sana karşı dedi.rencide edici cümlelerde sarfetti.Çok kırıldım.iki sene peşinden koştum resmen onun.İstedim ki o da aşık olsun bana,söylediklerinden dolayı pişman olsun.neyse ki aşık etme duası ile şeyda hocam yaptı bunu.allah ondan razı olsun sizde iletişime geçmek isterseniz diye numarasını bırakıyorum 05461240817

  Cevapla
 11. merhaba arkadaslar ben nil.arkadasımın yaptırdığı işlemi yazacağım çünkü şeyda hoca ile ilk önce iletişim kuran benim.bunu arkadasim nazife için yaptım kendisi çok üzülüyordu fakat artık yüzü gülüyor tam 3 ay oldu.4 yıllık nışanlısı aniden ayrıldı o kadar çok severken evlilikle taclanacakken bu ayrılık oldu.anlam veremedik..aşık etme duası ile şeyda hoca derde derman oldu çok iyi niyetli bir insan allah kendisinden razı olsun böyle bir olaya vesile oldu.yazmak istedim ki sizde faydalanabilin derdiniz sıkıntınız var ise numarası 05461240817

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın