Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü nedir? Etkili aşık etme büyüsü nasıl yapılmaktadır? Etkili aşık etme büyüsü kaç günde tutar? Aşık etme büyüsü ile ilgili yorumlar nelerdir? İşte aşık etme büyüsü ile ilgili bütün sorular…

Aşık etme büyüsü uygulanırken bir takım önlemlerin alınması gerekmektedir. Öncelikle aşık etme büyüsü bir kişinin sevdiği kişi tarafından sevilmesi için yapılan bir işlemdir. Burada önem arz eden koşul ise kişinin salih bir niyet ile karşıdaki kişiye zarar vermeden bu işlemi gerçekleştirmesidir.

Ayrıca birden fazla aşık etme büyüsü yöntemi bulunmaktadır. Bu büyüler her işlem için farklı gerekçeler ve kurallar istese de aşık etme büyüleri genellikle; hızlı aşık etme büyüsü, etkili aşık etme büyüsü, uzaktakini hızlı aşık etme büyüsü, çok hızlı etki eden aşık etme büyüsü, taş büyüsü, nohut büyüsü gibi farklı farklı büyüler bulunmaktadır.

Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Aşık etme büyüsü nedir? Sorusunun cevabını genel olarak aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler araştırmaktadır. Öncelikle Aşık etme büyüsü sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi için yapılan bir işlemdir.  Bu işlem eşinize, nişanlımıza, platonik olarak sevdiğiniz kişiye yapılabilmektedir.

Ayrıca kişinin karşılıksız aşk duygusunu yaşaması o kişiyi çok yormaktadır ve üzmektedir. Bu noktada kişiler duygularına karşılık bulabilmek için aşık etme büyüsü yaptırırken bu büyü için gerekli olan malzemeler, gerekli olan sözlerin neler olduğunu da merak ederler. Dua veya büyü işlemleri yaptırılırken etki etme süreci de bu işlemler için önemli bir usuldür.

Bu noktada kişi bu işlemi nasıl yapacağını bilmiyorsa alanında uzman medyum ya da hocalardan destek almalıdır. Büyülerin etkisini ortaya çıkarılabilmesi için kişinin kendine aşık etmek istediği kişiyle arasında bir bağlantı kurulmalı bu bağlantıdan sonra işlemi yapılır ve büyü etkisi ortaya çıktıktan sonra karşıdaki kişi büyü yaptıran kişiye aşık olur.

Aralarında muhabbet, sevgi, saygı, aşk gelişir. Hatta mutlu bir yuva kurarlar. İşlemlerin yanlış yapılması geri dönüşü olmayan bir yola da sürükleyebilir. Bu konuda alanında uzman bir kişiden destek alması önerilmektedir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Sorusunun cevabını genel olarak araştırılsa da kişiler aşk büyüsünü tek taraflı aşk yaşadıkları durumda karşıdaki kişiyi kendine aşık etmek için yaparlar. Ayrıca bu büyü sadece platonik aşklar da değil evli kişilerin, nişanlı kişilerin, sevgili olan kişilerin de aralarındaki muhabbet, sevgi, saygı bağını geliştirmek için yaptıkları işlemler arasındadır.

Ayrıca bu büyüler hakkında kişiler bir bilgiye sahip değillerse alanında uzman bir kişiden destek almaları doğru olacaktır. Aşk büyüsü için istenilen işlemler belirli sürede ve zamanda yapılması gerekir. Ayrıca aşk büyüsü yaptırılması noktasında kişiler gerekli ve istenen malzemeleri tam olarak sunması şarttır.

Bu büyüler çok kısa sürede etkisini gösterirken size aşık olmasını istediğiniz kişinin kısa bir süre içerisinde size aşık olduğunu görür ve aranızda kuvvetli bir bağ oluşur. Bu işlemlerin yapılmasında kişinin samimi, salih niyetli olması art niyet gözetmemesi önemli bir durumdur.

YouTube video

Aşık Etme Büyüleri Kaç Günde Tutar?

Aşık etme büyüsü kaç günde tutar sorusu, işlemi yaptıran kişiler tarafından ya da yaptırmak için hazırlık yapan kişiler tarafından merak edilmektedir. Etkisini farklı zamanlarda göstermektedir. Bunun için hızlı etki eden aşk büyüsü, etkili aşk büyüsü, çabuk tutan aşk büyüsü gibi büyülerde bulunmaktadır.

Bu ürünün kaç günde tutacağı farklılık gösterirken bu büyü işlemlerinde yarım saat içerisinde etki eden büyülerin olduğu gibi 40 gün içerisinde etki eden büyülerde yer almaktadır. Ayrıca bu büyülerin yapılması da kişinin farklı saatlerini alabilmektedir. Bazen yarım saatte, bazen bir haftada yapılan işlemler bulunmaktadır.

Aşık Etme Büyüsü Yaptıran Kişiler ve Yorumları

Aşık etme büyüsü yaptıran kişiler genellikle büyünün etki ettiğini belirtirken sürelerinin de birbirinden farklı olduğunu dile getiriyorlar. Aşık etme büyüleri birbirinden farklı olduğu için süreleri de farklıdır. Kişiler etkili aşık etme büyüsü, çabuk aşık etme büyüsü, aşık etme büyüsü, hızlı aşık etme büyüsü gibi büyüler yaptıra biliyorlar ve bu büyülerin nasıl yapıldığı da merak ediliyor.

Bu noktada kendisi bu işlemi yapan ya da yaptıranlar büyülerin nasıl yapıldığı ve işlemlerin nasıl ilerlediği hakkında genel bilgi verebiliyorlar.

Öncelikle bu işlemlerin yapılmasında kişi bu işlemin nasıl yapılacağını ve bu konuda kimlerden destek alınacağını da araştırıyor. Bu işlemi yapmasını bilmeyen kişiler alanında uzman medyum ve hocalardan yardım alabilirler.

Aşık etme büyüsü sık olarak yaptırılan ve sık sık karşımıza çıkan büyüler arasındadır. Kişiler bu işlemleri yaptırırken samimi ve iyi niyetli olması gerektiğini unutmamalıdır. Kişilerin niyeti ve samimi oluşu büyünün etkileri ve süresinde  de farklılık oluşturmaktadır. Ayrıca kötü niyetle yapılan büyüler size veya karşımızdaki kişiye büyük zarar verebilir.

Etkili Aşk Büyüsü

Etkili aşk büyüsü uygulanırken önemli noktalar yer almaktadır. Öncelikle Aşık etme  büyüsü bir kişi üzerinde nasıl etki edeceği ve bu etkisine nasıl arttıracağı merak ediliyor. Bu noktada genel bir bilgiye sahip olmayan kişinin alanında uzman daha önce bu işlemi yapmış olan bir kişiden destek alması önemlidir.

Bu destekler alınırken kişinin salih niyetli olması, karşısındaki kişiye karşı bir kötülük beslememesi büyünün gerçekleşme ihtimalini de artıracaktır. Aşk büyüleri birbirinden farklıdır. Genel olarak üyelerin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar çabuk etki eden aşk büyüsü, uzaktakini aşık etme büyüsü, hızlı etki eden aşk büyüsü, taş büyüsü, nohut büyüsü gibi büyülerdir. Bu  büyüler platonik olarak aşk yaşayan kişiler tarafından yapılabildiği gibi evli, nişanlı veya sevgili olan kişiler tarafından da yapılmaktadır.

Aşık Etme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz. Youtube kanalımdan da takip edebilir bilgi alabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
“Aşık Etme Büyüsü” üzerine 6 yorum
 1. selamün aleyküm.konuya hemen girmek isterim ki 5 aya yakındır evlenmek üzere olduğum adam artık yoktu.6 yıllık bir beraberliğin ardından evlenecektik ama kendisi bir an da ayrılmak istedi ve hayatımdan gitti hiçbirsey yapamadım.çözümü hocalarda bulmak istedim tek umudum buydu.kendisini çok sseviyorum.velhasıl kelam şeyda hocam allah razı olsun hocam senden aşık etme büyüsü etki etti ki huzurumuz daimi olur inşallah.sizlerde iletişime geçmek isterseniz numarası hocamın 05461240817

  Cevapla
 2. merhaba ben fazıl.bende büyük çabalar sonucu şeyda hoca gibi bir ilim insanı ile karsılastım çünkü gercekten medyum hoca adı altında çok dolandırıcı var ve ben de dolandırıldım.allah razı olsun şeyda hocamdan aşık etme büyüsü ile sevdiğimi bana geri getirdi.büyük bir kavgayla bitmişti ki şimdi huzurumuz yerinde .şeyda hocayla iletişime gecerseniz nasıl biri olduğunu hemen anlarsanız zaten numarası 05461240817

  Cevapla
 3. selamün aleyküm arkadaslar.yakınen tanıdığım samimi olduğum arkadasım 1 yıl kadar bu işle uğrastı.yapma etme desemde dinletemedim.eşinden ayrılmıştı psikolojik olarak da kötü durumdaydı.böyle 3 kez dolandırıldı.2 ay kadar oldu şeyda hocamla tanışalı kendisinin.gerçekten allah razı olsun benim lafımı da bana yedirtti.evine döndü eşi.bunu aşık etme büyüsü ile başardı.şimdi daha iyi durumdalar.sizde iletişime geçmek isterseniz numarası 05461240817

  Cevapla
 4. selamün aleyküm arakadslar.bende şeyda hoca ile çalışanlardanım.benimde derdim sıkıntım vardı.arayış içerisine girdim 3 medyum hoca denilen şahıslara para kaptırdım.en sonnunda şeyda hoca çıktı karşıma ki allah razı olsun kendisinden diğerleri gibi çıkmadı.konuşmasındanda iyi niyetli biri olduğunu anlıyorsunuz zaten.aşık etme büyüsü ile çözdük sıkıntımı tekrar allah razı olsun şeyda hocam .iletişime geçmek isterseniz 05461240817

  Cevapla
 5. selamün aleyküm arkadaşlar 26 yaşında bir hemşireyim.platonik aşk kurbanıydım.hastenede çalışan bir doktora karşı.1 yıl oldu bana karşı hiçbirşey hissetmiyor belliydi.artık dayanamayıp tavsiye üzerine şeyda hoca ile görüştüm.ilk kez böyle bir işlem görüp yapacaktım tedirgindim de açıkcası ama şeyda hoca konuşmasıyla sesinde ki o tavırla rahatlattı beni sağolsun.aşık etme büyüsü ile 2 buçuk aydır hayallerimi yaşıyorum..onun benimle olması gerçekten çok huzurluyum allah şeyda hocadan razı olsun konuşmak işlem yaptırmak isterseniz 05461240817

  Cevapla
 6. selamün aleyküm arkadaşlar.şeyda hocamın yaptığı aşık etme büyüsü ile etkisini hemen gördüğüm işlemi yazmak istedim bende .şeyda hocam la görüşmemiz bana psikolojik olarak da çok iyi geldi iyi bir dinleyici kendisi ve ilmiyle de övgüyü hak ediyor çünkü 2 kez dolandırıldım başka hocalar tarafından.şeyda hocam la konuşmak işlem yaptırmak da da kararsızdım ama baya bir konuştuktan sonra inanç ve umutla yaptırabildim iyikide yaptırdım çok mutluyum allah razı olsun şeyda hocamdan .numarasını da bırakıyorum ki bir görüşün konuşun dediklerimi anlarsınız zaten 05461240817

  Cevapla
Yorum yapın

Arayın